reklama

S podzimem přichází čas pro pracovní oděvy, které jsou vidět

První podzimní dny nás nepřivítaly zrovna nejpřívětivější tváří. Možná je tak pomalu načase vytáhnout ze skříní Hi-Vis oděvy. Jejich předností je také to, že svou barevnou kombinací jsou opravdu nepřehlédnutelné. A to je pro bezpečnost lidí důležité.

i (Zdroj: Cerva)
S podzimem přichází čas pro pracovní oděvy, které jsou vidět (Zdroj: Cerva)

Co si máte představit pod pojmem Hi-Vis pracovní oděvy? Jedná se o kategorii pracovního oblečení, v němž budete vidět i za sychravého počasí.

Výrobce pracovních oděvů a dalších ochranných pracovních prostředků CERVA, má ve své nabídce již dvě kolekce Hi-Vis pracovních oděvů. Kromě stálice, která je v nabídce již několik let – KNOXFIELD, se nově objevila v nabídce kolekce zbrusu nová – CIUDADES.

Katalogy obou kolekcí si můžete prohlédnout na webu CERVA a přesvědčit se tak sami, že můžete v obou případech vybírat ze široké škály svrchních oděvů, mikin i trik s různým stupněm reflexivity. Kromě toho obě kolekce také nabízejí klasické oděvy bez reflexních či Hi-Vis doplňků. Je tak zcela na vás, pro jaký účel si oděv vyberete.

Knoxfield1
i (Zdroj: Cerva)
Kolekce Knoxfield nabízí nejenom klasickou verzi Hi-Vis oděvů, ale i zateplenou zimní variantu.

Knoxfield – unikátní kolekce, ve které jste vidět

Funkční a moderní oblečení, které padne. Jednotlivé části oděvů se k sobě hodí, navíc splňují nároky na Hi-Vis vybavení. Taková byla představa designéra Tomáše Hyblera. Výsledkem je unikátní kolekce KNOXFIELD, která nabízí 294 různých kombinací oděvů.

Z pracovního oblečení KNOXFIELD si můžete vybrat třeba kalhoty, mikinu, šortky a softshellovou bundu. Zvolíte si barevnou kombinaci, která vám vyhovuje a vždy máte jistotu, že spolu budou všechny části ladit. Bez problémů tak vybavíte celou továrnu do uniformovaných oděvů, které skvěle vypadají, jsou pohodlné a perfektně padnou.

Knoxfield2
i (Zdroj: Cerva)
Pro vyšší bezpečnost a viditelnost při práci v oděvech kolekce CIUDADES je určena řada REFLEX

Ciudades – pracovní oděvy

Pracovní bunda, kalhoty, overaly a šortky kolekce CIUDADES jsou charakteristické jednoduchým střihem. Nápaditě řešený design kapes je pojicím prvkem cele kolekce. V klasickém BASIC provedeni je kolekce CIUDADES nabízena dokonce v sedmi atraktivních barevných variantách.

Pro vyšší bezpečnost a viditelnost při práci v oděvech kolekce CIUDADES je určena řada REFLEX, která střihově i barevně vychází z kolekce "BASIC" a je doplněna retro-reflexními pruhy na ramenou, rukávech a v pasové části pracovní bundy.

HI-VIS – nejvyšší řada kolekce CIUDADES, splňující bezpečnostní třidu 1 a 2 normy EN ISO 20471, je vyrobena z lehké tkaniny v keprové vazbě ve složeni 50 % bavlna a 50 % polyester. Vysoký podíl bavlny zaručuje požadovanou prodyšnost při používání v teplejších oblastech a pracovních provozech.

Publikováno: 6. 11. 2020, Autor: Cerva (text a foto), Profil autora: Redakce