reklama

CIUDADES: Zbrusu nová kolekce Hi-Vis pracovních oděvů

Pracovní oděvy ochraňují pracovníka před možností úrazu při práci, měly by chránit i před chladem či nadměrným teplem, a pokud budou i trochu moderní a pohodlné, bude se v nich dobře pracovat. Výhodou je, zejména u pracovních kalhot množství kapes nebo pokud jsou pracovní ochranné oděvy uzpůsobeny i extrémním podmínkám.

i (Zdroj: Depositphotos)
CIUDADES: Zbrusu nová kolekce Hi-Vis pracovních oděvů (Zdroj: Depositphotos)

Kolekce pracovních oděvů CIUDADES je primárně vytvořena pro použiti v oblastech s teplejším klimatem. Skládá se z ucelené řady oděvů v široké barevné škále. Základem kolekce je workwearová řada v odlehčeném materiálu 195 g/m2 ve složeni 65 % polyester, 35 % bavlna.

Pracovní oblečení a novinky

Pracovní bunda, pasové i laclové kalhoty, overal a šortky jsou charakteristické jednoduchým střihem. Nápaditě řešený design kapes je pojicím prvkem cele kolekce. V klasickém „BASIC“ provedeni je kolekce CIUDADES nabízena v sedmi atraktivních barevných variantách, a to klasické černé, tmavě modré, královské modré, zelené, červené, bílé a šedé.

Pro vyšší bezpečnost a viditelnost při práci v oděvech kolekce CIUDADES je určena řada „REFLEX“, která střihově i barevně vychází z kolekce „BASIC“ a je doplněna retro-reflexními pruhy na ramenou, rukávech a v pasové časti pracovní bundy. U kalhot, kalhot s laclem, overalu a šortek jsou retro-reflexní pruhy našity ve spodní časti nohavice.

Pracovní oděvy
i (Zdroj: Depositphotos)
Pracovní oděvy musí být funkční

„HI-VIS“ – nejvyšší řada kolekce CIUDADES, splňující bezpečnostní třidu 1 a 2 normy EN ISO 20471, je vyrobena z lehké tkaniny v keprové vazbě ve složeni 50 % bavlna a 50 % polyester. Vysoký podíl bavlny zaručuje požadovanou prodyšnost při používání v teplejších oblastech a pracovních provozech. Prodyšnost a komfort je vedle složeni materiálu podpořen i jeho nižší hmotnosti. Použita tkalcovská vazba dodává tkanině potřebnou pevnost. Klasická barevnost v HI-VIS žluté a HI-VIS oranžové barvě je rozšířena o dvoubarevnou kombinaci barev HI-VIS a tmavě modré. Ucelenou nabídku doplňuji trička, polokošile s krátkým i dlouhým rukávem, fleecové vesty a bundy, včetně bund softshellových, které barevně doplňuji celou kolekci pracovních oděvů CIUDADES.

Ochrana
i (Zdroj: Cerva)
Pracovní oděvy musí ochránit před rizikem úrazu

Kolekci tvoří 3 řady

Kolekce pracovních oděvů CIUDADES je dostupná ve 3 řadách – Basic, Reflex a HI-VIS, které mohou být navíc kombinovány mezi sebou. Hlavní přednost je v jedinečnosti použitého materiálu LUMICOTEX u nejvyšší řady HI-VIS, směsi bavlny a polyesteru

Kompletní kolekci CIUDADES si můžete prohlédnout v našem katalogu. Pokud bychom měli vypíchnout jenom některé z produktů, pak bychom za všechny mohli jmenovat produkty Burgos, Malaga, Valencia, Vigo.

Oděvy
i (Zdroj: Depositphotos)
Pracovní oděvy by také měly být pohodlné a moderní

Publikováno: 2. 10. 2020, Autor: Cerva (text a foto), Depositphotos (foto), Profil autora: Redakce