reklama

Sezame, otevři se...

Pohon je ideálním řešením pro všechny, kdo chtějí otevírat a zavírat bránu bez vystupování z auta. Všechny materiály použité na pohon zaručují jeho bezporuchovou funkčnost v řádu desítek let.

Sezame, otevři se...

Nic není příjemnější při Vašem příjezdu domů, než pohled na křídla brány, která se otevírají bez doteku ruky díky pohonům bran a vítají Vás. Toto je kompletní sada obsahující 2 lineární pohony bran s krytou šroubovicí, instalačními konzolami, rozběhovými kondenzátory a klíčem pro odblokování v případě výpadku elektrického proudu. Každý z těchto pohonů můžete namontovat na křídlo o šířce do 2 m a do max. hmotnosti 200 kg! Bránu do 4 m světlého průjezdu není třeba dále zajišťovat, při dovření se pohony bran vypnou a křídla je možné považovat za uzamčená. Pohyb křídel brány doporučuji vymezit mechanickými koncovými dorazy, protože pohony bran nemají vestavěné žádné koncové spínače.

K řídicí jednotce je dodáván rádiový přijímač pro 25 ovladačů a navíc jsou přibaleny dva 4-kanálové ovladače.V elektronice pro tyto pohony bran je možné nastavit ovládání krok za krokem aautomatické zavírání po průjezdu.

K této jednotce lze zapojit i jiná zařízení pro otevírání – domácí interkom, nejrůznější čtečky a digitální klávesnice, GSM moduly pro otevírání po vytočení čísla, apod.Dále tu máme bezpečnostní fotočlánek LUMO a výstražnou blikající lampu EGG.

Pohony bran
Pohony bran

Více informací naleznete na www.pilecky.cz.

Publikováno: 17. 12. 2008, Autor: Pilecký s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce