reklama

S chytrými zámky bude váš domov v bezpečí

Chcete v klidu ráno odejít do práce, bez obav odjet na dovolenou nebo se zbavit neustálého hledání klíčů? Ulevit vaší mysli i kabelce pomůžou chytré zámky. Co vše dokáží, jak fungují a jakým dalším způsobem můžete zabezpečit svůj domov, si přečtěte v našem článku.

i (Zdroj: Klíčový servis s.r.o.)
Chytrý zámek ochrání vás i vaši nemovitost (Zdroj: Klíčový servis s.r.o.)

Jak funguje chytrý zámek?

Pořád ztrácíte klíče a říkáte si, že potřebujete něco lepšího, bezpečnějšího a chytřejšího? Pak chytrý zámek SMART TTLock je přesně to, co hledáte. SMART TTLock Vám umožňuje ovládat dveře pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu, otisku prstu, čipu nebo i kódu. Samozřejmě je zde ale stále zachována funkce nouzového otevření klíčem.

Jaké jsou výhody zámků SMART TTLock?

Rozhodně jednou z nejpodstatnějších výhod chytrých zámků SMART TTLock je lepší míra zabezpečení. Ke každému zámku si můžete nastavit funkci takzvaného samozamykání, takže už u vás nehrozí, že byste dveře jen tak “zabouchli”. Další z mnoha výhod je samozřejmě komfort. Jdete domů, ruce plné tašek a teď už se jen snažíte najít ty klíče, které leží až vespod vaší tašky. To už je minulost. Stačí, když pouze přiložíte prst a můžete jít domů bez zbytečného hledání klíčů.

Zámky mají funkci samozamykání
i (Zdroj: Klíčový servis s.r.o.)
Zámky mají funkci samozamykání

Čipy moderního světa

Jednou z nejmodernějších vychytávek jsou takzvané RFID čipy. Tyto na první pohled drobná zařízení Vám umožňují bezkontaktní identifikaci a sledování objektů. Jejich škála využití začíná logistikou a končí až u bezpečnostních karet. RFID čipy jsou vysoce efektivní a spolehlivé a s jejich stále častějším využitím se očekávají novinky v oblasti automatizace a bezpečnosti.

Jak předejít zlodějům?

Bezpečnostní cylindrické vložky ve 4. bezpečnostní třídě vám poskytnou tu nejlepší možnou ochranu před zloději. Bezpečnostní vložky se hodí všude tam, kde je nutné zabezpečení, ale vlastníků klíčů může být několik. Je možné si opatřit cylindrickou vložku bez patentové ochrany profilu klíče, díky které lze libovolně klíče kopírovat.

Navštivte eshop Klíčový servis a prohlédněte si kompletní sortiment zabezpečení vašeho domova.

Zdroj informací: Klíčový servis s.r.o.

Publikováno: 3. 8. 2023, Autor: Klíčový servis s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.