reklama

Oblékněte se do oděvů od firmy Brudra

Každá práce vyžaduje, abyste na sobě měli přiměřený oděv, který vás ochrání a v případě nepříznivého počasí také zahřeje. Firma Brudra vyrábí řadu pracovních oděvů i obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Vy máte v této soutěži možnost získat šest poukázek v celkové hodnotě 4500 Kč. Ty vám umožní vybrat si v prodejně Brudra přesně to, co budete pro svou práci potřebovat.

Oblékněte se do oděvů od firmy Brudra

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o šest poukázek na zboží od firmy Brudra.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.brudra.cz.

Ceny, o které soutěžíte

Šest vylosovaných výherců obdrží poukázky na nákup libovolného zboží ze sortimentu společnosti Brudra v prodejně Jemnická 17, Praha 4 - Michle.

1. až 3. cena: poukázka na zboží v hodnotě 1000,- Kč4. až 6. cena: poukázka na zboží v hodnotě 500,- Kč

Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte
Ceny, o které soutěžíte

Výše uvedené fotografie jsou ilustrační.

Termíny soutěže

Start: 18. 5. 2011Uzávěrka: 17. 6. 2011Slosování výherců: 22. 6. 2011Zveřejnění výherců: 1. 7. 2011Předání ceny: nejpozději do 30. 7. 2011

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz i firmy Brudra a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Brudra.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Brudra.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost BRUDRA je výrobně-obchodní firma s výhradně českým vlastnictvím, jež si svou obchodní politikou klade za cíl vyrábět a dodávat pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky na český trh. Obsahuje výrobu, velkoobchod, maloobchod, oblečení pro cíleného zákazníka a oblečení pro vrcholový management. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky co do zpracování i materiálu. Široký sortiment je stále skladem. Dovoz zdarma na místo určení a permanentní pohyb vozidel po celém území ČR. Šití na zakázku v krátkých dodacích lhůtách. Výroba nášivek a potisků podle vašich požadavků (vlastní strojová výroba).

Více informací naleznete na webových stránkách našeho partnera www.brudra.cz.

Publikováno: 18. 5. 2011, Autor: Erika (text), Brudra (text a foto), Profil autora: Redakce