reklama

Dovolená v pohodě...

Vytoužený pobyt u moře nebo poznávací zájezd, zkrátka zasloužený oddech a chvilky radosti s rodinou nebo ve dvou, to přece nemohou kazit žádné zbytečné myšlenky a starosti, co doma, jestli je vše v pořádku.

Dovolená v pohodě...

Abyste s klidem mohli opustit svůj domov a majetek a užívat si naplno dovolenou, aniž byste v sobě neustále cítili ten nepříjemný vnitřní pocit neklidu a obav, zabezpečte před odjezdem svůj byt či dům. Pořiďte si akční sestavu dveří od SHERLOCKu.

Přinášíme vám nabídku, kdy si můžete pořídit sestavu bezpečnostních dveří s bezpečnostním kováním, vložkou a montáží zdarma. (Uvedená akce platí pro přímou dodávku a montáž od firmy SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o., U Elektry 8, Praha 9).

Záleží nám na vašem klidu a bezpečí, ať jste kdekoliv a kdykoliv.

Pro více informací kontaktujte naši vzorkovou prodejnu v Praze e-mailem praha@sherlock.cz nebo na tel. 724 052 456 a sjednejte si schůzku s naším zaměřovacím technikem. Zaměření provádíme zdarma a navíc od nás dostanete dárek.

Dodávku a montáž bezpečnostních dveří, prostřednictvím přímé montáže společnosti SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9, garantujeme do 7-mi pracovních dní v 8-mi vybraných dekorech (s ohledem na právě probíhající montáže a vytíženost se doba dodávky může prodloužit). Tato garance expresní dodávky a montáže platí pro Prahu a blízké okolí, v ostatních případech (více než 50 km od Prahy, atd. ) se dodávka a montáž sjednává dohodou.

Více na www.sherlock.cz.

Publikováno: 30. 7. 2011, Autor: SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce