reklama

S klidem na dovolenou - last minute akce

Již více než 150 000 rodin odjíždí s klidem na dovolenou. Víte proč? Pořídili si totiž bezpečnostní dveře SHERLOCK.

S klidem na dovolenou - last minute akce

SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. uvádí akční sestavy dveří 3. nebo 4. bezpečnostní třídy s výjimečnou a mimořádnou výbavou za nejvýhodnější ceny.

Last minute akce od SHERLOCK
Last minute akce od SHERLOCK

Nejvýhodnější kompletní sestava PRAKTIK-plus

Sestava obsahuje: bezpečnostní dveře s bezpečnostním kováním, vložkou a bezpečnostní zárubní. Expresní dodání v Praze a blízkém okolí - dodávka a montáž vybraných bezpečnostních dveří v osmi nabízených dekorech je garantována do sedmi pracovních dní.

Nejvýhodnější kompletní sestava PRAKTIK-plus
Nejvýhodnější kompletní sestava PRAKTIK-plus

Dodávku a montáž bezpečnostních dveří, prostřednictvím přímé montáže společnosti SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o., U Elektry 8, 198 00 Praha 9, garantujeme do sedmi pracovních dní v osmi vybraných dekorech (s ohledem na právě probíhající montáže a vytíženost se doba dodávky může výjimečně lišit). Tato garance expresní dodávky a montáže platí pro Prahu a blízké okolí, v ostatních případech (více než 50 km od Prahy, atd.) se může dodávka a montáž prodloužit o cca dva až tři dny.

Bližší informace k akční nabídce vám rádi poskytnou pracovníci naší vzorkové prodejny v Praze na tel. 724 052 456 nebo kontaktujte naše obchodní zastoupení v místě vašeho bydliště.

Nejvýhodnější jsou dveře SHERLOCK. www.sherlock.cz.

Publikováno: 1. 6. 2012, Autor: SHERLOCK bezpečnostní dveře, s.r.o. (tisková zpráva), Profil autora: Redakce