reklama

O bezpečnost při práci se postará i Brudra

Déle než dvacet let zajišťuje vybavení zaměstnanců i kutilů vhodným pracovním oděvem a ochrannými pomůckami společnost BRUDRA. Bezpečnost při práci je prvořadá, ale pod značkou BRUDRA naleznete i perfektní obleky pro vrcholové manažery nebo třeba kotníkovou trekovou obuv na pěší túru do hor.

O bezpečnost při práci se postará i Brudra

Oceněná domácí výroba

Pajdulák firemního loga BRUDRA má rádiovku, lopatu a je nahý. Typicky česká postavička, která naznačuje hned několik skutečností. Především to, že sortiment pracovního oblečení je tak široký, že i zcela nahý člověk si v něm vybere vše potřebné, aby se oblékl doslova od hlavy k patě, včetně spodního prádla a zabezpečení ochrannými pomůckami. Neméně důležitá realita, symbolizovaná typickou postavičkou, je fakt, že BRUDRA je výrobně-obchodní firma s výhradně českým vlastnictvím, která úspěšně navazuje na věhlas českého tradičního textilnictví. Dokládá to i ocenění firmy certifikátem ISO 9001 a pečetí ČESKÁ KVALITA.

Oděvy i ochranné pomůcky

Společnost BRUDRA se zaměřuje nejen na výrobu, ale i velkoobchod, maloobchod a oblečení pro cílového zákazníka. S tím souvisí i velmi široký sortiment produktů. Nabízí pracovní oblečení pro veškeré profese, oděvy zateplené, výstražné dle EN 471, oděvy speciální – nehořlavé, antistatické, proti pořezu atd. Dále reklamní textil – trika, mikiny a čepice. Také funkční termoprádlo, pracovní a ochrannou bezpečnostní obuv. Samozřejmě i pracovní a ochranné rukavice a celou škálu ochranných pracovních pomůcek. V nabídce jsou i vyšívaná nebo tištěná loga. Kromě toho BRUDRA zajišťuje řadu služeb: šití na zakázku v krátkých dodacích lhůtách za bezkonkurenční ceny, šití nadměrných velikostí, objednávkový servis – propracovaný systém od sbírání velikostí jednotlivých zaměstnanců až po dodávky zboží balíčkovým způsobem, slevy, množstevní rabaty a dovoz v ceně až na místo určení.

Oděvy i ochranné pomůcky
Oděvy i ochranné pomůcky
Oděvy i ochranné pomůcky
Oděvy i ochranné pomůcky

Spolupráce s JITEX v Písku

Od roku 2009 navázala BRUDRA spolupráci s dalším tradičním a velmi úspěšným českým výrobcem JITEX v Písku. Výsledkem této spolupráce je kolekce funkčního termoprádla uváděná na trh pod společnou značkou BRUDRA by JITEX. Již za 3 roky bylo na český a evropský trh dodáno více než 150.000 kusů výrobků, které na trhu obstály jak v porovnání s levným dovozovým textilem, tak i s výrobky velkých světových značek.

Spolupráce s JITEX v Písku
Spolupráce s JITEX v Písku

Kolekce oděvů PORG 2012

BRUDRA myslí i na mládež, konkrétně žáky a studenty Nového PORGu. Asi už víte, že PORG je zkratka Prvního obnoveného reálného gymnázia, dnes vzdělávací instituce sdružující několik gymnázií v Praze a v Ostravě. Těmto školám BRUDRA každoročně věnuje dárkovou kolekci oblečení. Mikiny jsou vyráběny ve spolupráci s JITEX jako speciální jednorázová PORG Collection in Czech Republic. O všech produktech a službách firmy BRUDRA bychom mohli psát ještě dlouho. Už teď je však zřejmé, že se vyplatí nakupovat zboží tohoto českého výrobce, které chrání při práci, sportu, je slušivé, levné a stává se nezbytnou součástí zdravého životního stylu.

Více informací na www.brudra.cz

Publikováno: 9. 2. 2013, Autor: Petr (text), Brudra a PePa (foto), Profil autora: Redakce