reklama

Obuv pro všechny profese

Není bota jako bota, bez dobrých bot se však neobejdete ve volném čase ani v práci. Nic vám na staveništi nepomůže přilba na hlavě, když v obuvi bez protiskluzové podrážky uklouznete po hladké dlažbě a zraníte se. Vhodná pracovní obuv je tedy důležitou součástí ochranného pracovního vybavení.

Obuv pro všechny profese

Pohodlí v zimě i v létě

V zimě, kdy mrzne a rtuť teploměru klesá až pod mínus 10 stupňů Celsia, přijde zateplená pracovní obuv ve venkovním prostředí víc než vhod. Takové jsou například zimní vysoké boty s kožešinovou podšívkou a tepelně izolovanou podešví nebo zateplené holeňové bezpečnostní boty, vybavené navíc ocelovou tužinkou ve špičce a stélkou. V létě zase potřebujete obuv lehkou a vzdušnou. Pohodlný široký a lehký sandál BETA s perforovaným svrškem pro zvýšenou ventilaci je pro takové podmínky zcela ideální. Vybaven je i pohodlnou antistatickou stélkou se systémem kontroly pocení Vildona Drysole.

Pohodlí v zimě i v létě
Pohodlí v zimě i v létě
Pohodlí v zimě i v létě
Pohodlí v zimě i v létě

Pro zdravé nohy

Kvalitní zdravotní obuv už neodmyslitelně patří k modernímu životnímu stylu. Pomáhá zvyšovat pohodu jak při namáhavé chůzi, tak při dlouhém stání například u pracovní stroje. Mnohdy i řeší zdravotní potíže spojené s nášlapem nebo jiné potíže při chůzi. Pro zdravotní obuv je typická kvalitní a pevná podrážka spojená s lehkým a prodyšným svrškem.

Certifikovaná ortopedická obuv má většinou stélku z korkové směsi a svršek obuvi z kvalitní lícové usně. Například zdravotní ortopedická obuv Fenix výborně tlumí nárazy při chůzi po celé ploše stélky. Při potížích s výběrem vhodné zdravotní obuvi (pánské i dámské) neváhejte kontaktovat odborníky společnosti Brudra, kteří vám rádi poradí.

Pro zdravé nohy
Pro zdravé nohy

Do práce i na hory

V nabídce pracovní obuvi naleznete i pohodlné boty vhodné zároveň do zaměstnání i na vycházku. Například v polobotkách S 20540 pro řidiče se budete dobře cítit jako profesionál za volantem i při procházce městem. Do náročnějšího terénu dobře poslouží třeba kotníková treková obuv Condor s výbornou nasákavostí a vysychavostí, kterou si však klidně můžete obout i na pěší túru do hor. Mnozí vyznavači turistiky se přesvědčili, že právě treková pracovní obuv je pro jejich výšlapy nejvhodnější.

Do práce i na hory
Do práce i na hory
Do práce i na hory
Do práce i na hory

Jak si boty zkoušet?

  • Boty dostatečně rozšněrujte a obujte. Nesmí být těsné a při posunutí nohy tak, aby se prsty dotýkaly špičky bez deformace, by za patou mělo být místo.
  • Boty utáhněte a zašněrujte obzvláště kolem nártu a kotníku. Potom se několikrát projděte. Vyzkoušejte, jak bota sedí.
  • Při pokleku by také neměl jazyk uhýbat někam do strany a nemělo by nic tlačit.
  • Důležité je vyzkoušet pohodlí, zda někde něco netlačí v šířce boty. Nezapomínejte na to, že po celodenním chození nebo stání u stroje se vždy a každému noha o trošku zvětší.
Jak si boty zkoušet?
Jak si boty zkoušet?
Jak si boty zkoušet?
Jak si boty zkoušet?

Bezpečně při každé práci

Společnost Brudra nabízí pracovní obuv pro všechny profese a pro každé roční období. Ze širokého sortimentu si můžete vybrat obuv zateplenou, zdravotní, kotníkovou, polobotky, sandál, holinky, obuv antistatickou i pro potravinářské provozy. Kvalita této obuvi je zaměřena na požadavky konečného uživatele – tak, aby mu poskytovala bezpečnou činnost po celou pracovní dobu. Důraz je kladen na kvalitní materiál, protiskluzové podrážky, odolné prodyšné podšívky, zesílené komponenty, bezpečnostní tužinky ve špičce a stélky odolné proti propíchnutí. Bezpečnost a kvalita pracovní obuvi je pravidelně testována.

Bezpečně při každé práci
Bezpečně při každé práci

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.brudra.cz.

Publikováno: 24. 5. 2014, Autor: Petr (text), Brudra, PePa (foto), Profil autora: Redakce