reklama

Panda Monza a Mistral – odolná obuv do těch nejnáročnějších podmínek

CERVA vlastní italskou společnost Panda Safety již 11 let. Obě organizace tak kráčí ruku v ruce při snaze přispívat k ochraně lidského zdraví. Panda Safety si za více než 40 let své existence vybudovala reputaci značky, jejíž zaměstnanci kladou maximální důraz na kvalitu svých produktů v každém detailu. Pojďte se společně s námi blíže podívat na dva modely charakteristické mimo jiné maximální pevností.

Panda Monza a Mistral – odolná obuv do těch nejnáročnějších podmínek

Panda Safety vznikla již v roce 1979 v jihoitalském Cisterninu. Za období své existence vyvíjí stále dokonalejší pracovní obuv. Zprvu primárně bezpečnostní obuv se díky výzkumu surovin a využívání stále výkonnějších komponentů stává složitějším a kvalitnějším bezpečnostním prostředkem. V současnosti se pracuje na pozvednutí tvarových a anatomických charakteristik obuvi, přičemž se neupouští od maximálních bezpečnostních standardů.

Obuv značky Panda nalézá své uplatnění v téměř jakémkoliv pracovním prostředí. Díky mimořádně vysokým standardům kvality a takřka „německé“ preciznosti získala Panda Safety důvěru, jak významných firemních zákazníků, tak značného množství koncových odběratelů. Navíc zde nehovoříme pouze o italském nebo evropském trhu. Obuv italské značky už s trochou nadsázky procestovala svět, přičemž se dostala k zákazníkům z více než 50 zemí.

Jaká je základní filozofie společnosti Panda Safety?

Kvalita pracovní a bezpečnostní obuvi značky Panda je postavena na třech základech – kvalitní materiál, letité zkušenosti a úzká specializace pracovních činností.

Obuv je vyráběna vždy ze surovin špičkové kvality, aby byla každému pracovníkovi zajištěna nejvyšší úroveň pohodlí a bezpečnosti. Ani v případě dlouhodobého používání nevnímá pracovník nepříjemné pocity, a přitom zůstává neustále chráněn.

Díky 40 letům zkušeností s vývojem je Panda Safety schopná nabídnout produkt, který uspokojí skutečné potřeby každého pracovníka. Pojďme si však zmíněné vlastnosti ukázat na konkrétních modelech.

Jaká je základní filozofie společnosti Panda Safety?
Jaká je základní filozofie společnosti Panda Safety?

MISTRAL

Kotníková obuv MISTRAL v sobě dokonale snoubí bezpečnost a pohodlí. Svršek je vyroben z přírodní, vodě-odolné kůže. Kotník je pak chráněn měkkým polstrováním, které ochraňuje tento kloub před jakýmkoliv bočním úderem.

Polyuretanová podešev bot MISTRAL chrání uživatele před celou řadou rizik. Plní protiskluzovou i antistatickou funkci, a navíc je i odolná vůči kontaktu s oleji. Tento model je díky svým možnostem všestranného použití považován za jeden z nejlepších modelů z dílen italského výrobce obuvi.

MONZA

V běžné pracovní praxi se v podstatě nemůžete setkat s úderem nebo ostrým předmětem, který by mohl ohrozit integritu této nízké šněrovací boty. Obuv MONZA vyniká svou jednoduchostí, přesto však nabízí maximální kvalitu.

Při výrobě této obuvi byly použity ty nejlepší materiály. Podšívka boty s antibakteriálním a antimikrobiálním ošetřením si zachovala maximální prodyšnost. Ochranu pak také zajišťuje ocelová špička a stélka, které splňují požadavky normy EN ISO 20345.

SRC podešev s netypickou konstrukcí nabízí dodatečnou ochranu v oblasti paty i špičky, kromě toho také prodlužuje životnost obuvi. Polstrovaný límec se zmíněnou hygienickou vnitřní podšívkou pak zaručují příjemný pocit při nošení a čistotu.

Kolekce STRONG PROFESSIONAL

Obě boty patří například ještě s obuví TIGROTTO do kolekce STRONG PROFESSIONAL. Tato kolekce obuvi nalezne běžně uplatnění v pracovním prostředí, kde je vyžadována vysoká odolnost obuvi, aniž by byla omezena mobilita a komfort uživatele.

Obecně se obuv z této řady vyznačuje dvouhustotní polyuretanovou podešví, která je měkčí a pružnější po vnitřní straně a tvrdší a odolnější na straně u dezénu. Díky svým vlastnostem zaručuje také značnou ochranu před uklouznutím a maximální pohodlí i při dlouhodobém používání.

Kolekce však vyniká nejenom díky svým mimořádným technickým charakteristikám, ale také inovativním designem. Bylo použité reflexní barevné prošití, které kontrastuje s černou přírodní kůží používanou k výrobě svršku.

Publikováno: 14. 11. 2019, Autor: Cerva (tisková zpráva), Profil autora: Redakce