reklama

Vyzrajte na rozmary počasí a sestavte pro své auto kvalitní přístřešek – za jedno odpoledne

Prakticky řešený přístřešek pro auto z kvalitních materiálů, které nekřehnou a nepodléhají rzi, nabídne vašemu autu ochranu po desetiletí.

i (Zdroj: Garland)
Vyzrajte na rozmary počasí a sestavte pro své auto kvalitní přístřešek – za jedno odpoledne (Zdroj: Garland)

Déšť, krupobití, sníh ale i perné chvilky pod přímým slunečním svitem mohou dát vašemu autu pořádně zabrat. Celoročně se vaše auto musí vypořádávat s prudkým slunečním zářením, návaly dešťů, nánosy pylu a nečistot. V zimě vaše vozidlo zase potrápí nemilosrdně zamrzající nadílka sněhu.  

přístřešek pro auto
i (Zdroj: Garland)
Přístřešek pro auto Palram Arcadia zvládnete postavit během jednoho odpoledne

Přístřešek pro auto postavený za jedno odpoledne

Své auto můžete zastřešit a s pomocí kvalitních materiálů zabránit i jeho stárnutí, blednutí laku a křehnutí komponentů.

Postavit pro auto či obytný vůz přístřešek, který by byl stabilní, chránil je proti UV záření, dokázal odolat větru, sněhu a mohli jste manipulovat s výškou se zdá téměř jako scifi. Přesto je to možné. Přístřešek Palram Arcadia  je vytvořen ze silné hliníkové konstrukce s vysokou stabilitou. Střecha z vysoce pevnostního polykarbonátu je designově zakřivena do oblouku, a vytváří tak bezpečnou ochranu proti dešti, větru, sněhu i slunečním paprskům. 100 % UV ochrana zajišťuje barevnou stálost laku vozidla.

přístřešek pro vysoké auto
i (Zdroj: Garland)
Palram Arcadia s nástavbou AlpineKit má řešení i pro vysoká auta, obytné vozy nebo karavany

Příplatkový "AlpineKit" umožňuje úpravu výšky stání, a tak je možné pod něj parkovat třeba i obytný přívěs nebo vyšší auto. Díky jednoduché konstrukci bez spojů a speciálnímu systému zaklapnutí polykarbonátových profilů toto stání můžete postavit svépomocí během jednoho dne. Stání lze prodloužit i na dvě auta, máte možnost výběru délek od 4,3 m až do 8,5 m. Tento systém je navíc za dobrou cenu.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Více na www.garland.cz

Publikováno: 9. 6. 2020, Autor: Garland (text a foto), Profil autora: Redakce