reklama

Multifunkční sklápěč JUKI

Když se řekne multifunkční, spoustě lidí se vybaví především domácí spotřebiče, které mají nejrůznější funkce. Ne vždy jsou tyto spotřebiče spolehlivé a spousta z nás si raději později koupila přístroj jednoúčelový. Většinou je ale multifunkčnost u nejrůznějších strojů a přístrojů přínosem a šetří nám peníze, čas i místo.

Multifunkční sklápěč JUKI

Multifunkčnost šetří peníze, čas i místo

Požadavky na výrobu multifunkčních přívěsů přicházejí i do společnosti VEZEKO, českého výrobce přívěsů a automobilových nástaveb. Náročné požadavky zákazníků řeší kvalifikovaný tým obchodně technického oddělení, který se snaží navrhnout optimální řešení vedoucí k plné spokojenosti uživatele. Výsledky této náročné práce stojí za to. Dokazuje to například multifunkční sklápěč JUKI.

JUKI – tři v jednom

JUKI plní spolehlivě rčení „tři v jednom“. Přívěs je možné využívat především jako standardní valník pro převoz nejrůznějšího materiálu. Pro nakládku je možné otevřít kteroukoliv z 350 mm vysokých bočnic. Snadno se tak naloží např. zboží na paletách vysokozdvižným vozíkem. Lehké hliníkové bočnice je možné vysadit a z přívěsu během chvíle vytvoříte plato pro převoz rozměrnějšího nákladu.

Druhou funkcí přívěsu JUKI je třístranné sklápění. Pomocí ručního nebo elektrohydraulického agregátu je možné přívěs sklopit dozadu respektive do stran. Pro zadní vyklápění je vzadu kombinovaně výklopné čelo. Hydrauliku lze upravit na připojení hydraulického okruhu rychlospojkou, kterou mohou využít zákazníci, kteří by chtěli připojit přívěs za traktor.

JUKI – tři v jednom
JUKI – tři v jednom
JUKI – tři v jednom
JUKI – tři v jednom

Třetí funkcí přívěsu je naklápění ložné plochy dozadu. Přepojením zdvojeného rámu se z přívěsu stane přepravník nejrůznější techniky. Zadní kombinovaně výklopné čelo poslouží v této variantě jako nájezdová rampa, která s naklopenou ložnou plochou umožní najetí technice i s nízkou světlostí. Pro připevnění nákladu je možné využít osmi kotvících ok, která jsou zapuštěná do překližkové podlahy.

JUKI – tři v jednom
JUKI – tři v jednom

Technické parametry JUKI 3500:- Celková hmotnost: 3500 kg- Ložná plocha: 3370 x 1830 mm- Kola: 195/50R13 C- Konstrukční rychlost: 100 km/hod

Přívěs JUKI je multifunkční přepravník, který nalezne své uplatnění v nejrůznějších odvětvích, např. u zahradních firem, ve stavebnictví, v zemědělství, v komunálu. Ideální je pak pro firmy podnikající s lehčí výkopovou technikou, které si svůj stroj nejen odvezou na místo určení, ale mohou s přívěsem rovnou nakopanou zeminu odvážet. JUKI je jednoduše řešení v každé situaci.

Více informací naleznete na www.vezeko.cz.

Publikováno: 5. 11. 2015, Autor: VEZEKO (text a foto), Profil autora: Redakce