reklama

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Zelených ploch kolem domů, na zahradách a v parcích měst a obcí stále přibývá. Z toho vyplývá i vzrůstající poptávka po nejrůznějších typech travních sekaček a malotraktorů a z rozmanité nabídky si vyberou opravdu všichni. Co ale dělat, když je potřeba stroj pohodlně převézt o pár kilometrů dál? Nejlepším řešením tohoto zdánlivě malého problému je pořízení přívěsu.

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Většinou si ani v první chvíli neuvědomíte, že se vám převoz sekačky může v budoucnu hodit. Zvláště v době, kdy prodejci nabízejí dovoz a uvedení do provozu včetně proškolení přímo u vás na zahradě. V mnoha případech jsou ale udržované pozemky na různých místech a převoz je tedy nevyhnutelný.

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci
Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Ve chvíli, kdy začnou uživatelé narychlo řešit transport stroje, sahají často k provizornímu řešení a s technikou najíždějí na dřevěných nestabilních fošnách. Riskují tak nejen poškození stroje, ale ohrožují hlavně svoji vlastní bezpečnost. Přitom velmi komfortní řešení nabízí společnost VEZEKO s.r.o., jeden z největších výrobců přívěsů a automobilových nástaveb v ČR.

Ve výrobním programu společnosti VEZEKO s.r.o. naleznete ideální přepravníky HUSKY, které od doby uvedení na trh prošly řadou inovací a nabízejí se v nejrůznějších verzích s celkovou hmotností od 750 – 3500 kg. Princip přívěsu spočívá ve spouštění ložné plochy, která plynule klesá a v zadní části dosedne na zem. Vytvoří se tak v podstatě nájezdová plošina s velmi příznivým nájezdovým úhlem. Samotné spouštění a zvedání přívěsu je hydraulické, v základním provedení manuální, za příplatek je možné ovládat hydrauliku elektroagregátem.

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci
Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Výhodou těchto přívěsů je jejich velmi snadná obsluha a dokonalý komfort při najíždění jakékoliv techniky i s velmi malou světlostí. Přívěsy se nejčastěji vyrábí v provedení plato s relingem (jaklová ohrádka) nebo s nízkými hliníkovými bočnicemi (100 mm). Rám přívěsu je svařovaný s povrchovou úpravou žárovým zinkováním. Podlaha je z voděodolné protiskluzové překližky. Pro připevnění nákladu jsou k dispozici zapuštěná kotvící oka. Další možnou výbavou je bočnicová nástavba, kdy se snadnou montáží z přívěsu stane plnohodnotný valník s bočnicí 300 mm. Případně je možné podvozek dovybavit skříňovou nástavbou, plachtou s konstrukcí, nosiči pro nejrůznější zařízení, apod.

Pokud nepotřebujete převézt zrovna travní sekačku, můžete s přívěsem Husky převézt třeba čtyřkolku, motorku nebo cokoliv dalšího. Vaší fantazii se meze nekladou.

Více na www.vezeko.cz.

Publikováno: 13. 11. 2019, Autor: VEZEKO (text a foto), Profil autora: Redakce