reklama

Přívěsný vozík za dobrou cenu a navíc se slevou!

Naložit a přepravit běžný náklad - OK, ale co takhle motorku, čtyřkolku, celé auto, loď nebo dokonce letadlo? Ani to není problém s přívěsy Vezeko. Jejich poslední vychytávkou je přívěsný vozík a člun v jednom pro rybáře. Z nabídky vozíků a přívěsů si vybere každý! A když ne, když jsou vaše požadavky opravu specifické, pak vám vyrobí speciální přívěs na míru dle vašich požadavků. Nyní máte navíc možnost si zasoutěžit o slevovou poukázku ve výši 20 % na nákup.

Přívěsný vozík za dobrou cenu a navíc se slevou!

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.Poté budete zařazeni do losování o slevovou poukázku od společnosti VEZEKO.Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.vezeko.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

1. cena: POUKAZ NA SLEVU 20 %

  • poukaz se vztahuje na nákup přívěsu dle vlastního výběru z modelových typů NP, DV, TITBIT, VARIO A1, VARIO A2, VARIO B2
  • slevu je možné uplatnit do 31.3.2018

Termíny soutěže

Start: 24. 07. 2017Uzávěrka: 24. 08. 2017Slosování výherce: 25. 08. 2017Zveřejnění výherce: 29. 08. 2017Odeslání cen: nejpozději do 29. 09. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti Vezeko a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Vezeko.
  • Výhru odesílá společnost Vezeko.

O partnerovi soutěže

Společnost VEZEKO s.r.o. je dynamicky se rozvíjející firma s tradicí datující se od roku 1996. Výrobní program je zaměřen na výrobu a servis nákladních přívěsů různých kategorií a užitkových nástaveb nákladních automobilů.

Výroba, prodej a servis standardních valníkových přívěsů, přívěsy skříňové, speciální přívěsy. Výroba nákladních přívěsů.

Publikováno: 24. 7. 2017, Autor: Andrea (text), Vezeko (foto), Profil autora: Redakce