reklama

Už žádný špindíra do auta?

Prý žádný špindíra do auta. To se ale snadno řekne. Byli jste někdy s dětmi a se psem na výletě, když bylo takhle pěkně po dešti? Nevím jak u vás, ale i když z auta vyjde rodinka zcela čisťounká, jako právě vymydlená a i kočárek má snad jen nepatrně zaprášená kolečka, stačí pár hodin venku, a k autu se vrací malí i velcí špindírové, pokrytí blátem, prachem a všemi možnými důkazy, že si svůj výlet do přírody opravdu užili.

Už žádný špindíra do auta?

Takto vypadaly naše výlety do přírody. Převléknout a přezout naše malé rošťáky před vstupem do auta ještě šlo, ale na psa a kočárek už mě ani manželovi nezbývaly síly. Kdo má ale pak čistit to auto. Mobilní čistič Kärcher vás v takových případech zachrání. Je lehký a skladný, a tak se vám pohodlně vejde do každého auta a na každou dobrodružnou výpravu.

Pro ty z nás, kteří nedokážou zůstat doma a musí vše vidět na vlastní oči a vše vyzkoušet na vlastní tělo, je mobilní čistič Kärcher OC 3 Adventure Box ideálním parťákem pro všechny jejich bláznivé cesty. Jeho integrovaná lithium-iontová baterie a odnímatelná nádrž na vodu umožňují používání i bez přípojky elektrické energie a vody.

Mobilní čistič Kärcher. Už žádný špindíra do auta?
Mobilní čistič Kärcher. Už žádný špindíra do auta?

Kärcher OC 3 čistí šetrným, ale efektivním plochým nízkotlakým paprskem vody vhodným pro citlivé povrchy, jako je outdoorové vybavení, tříkolka nebo kočárek pro výlety v přírodě s vašimi nejmenšími. OC 3 je vybaven LED kontrolkou, která signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Čistič obsahuje i široké příslušenství včetně univerzálního kartáče s měkkými štětinami, který lze umístit na pistoli a odstranit tak i ulpívající nečistoty. Sací hadice dokonce dovoluje využívání vody i z alternativních vodních zdrojů, jako jsou například kanystry či barely.

Jak takový mobilní čistič funguje?

Mobilní čistič Kärcher. Už žádný špindíra do auta?
Mobilní čistič Kärcher. Už žádný špindíra do auta?

Na své si s takovým pomocníkem na cestách přijdou i maminky s dětmi. Každá určitě ví, jak může být dětský kočárek po takovém pořádném rodinném výletě zašpiněný. Pokud tedy nechcete auto po každém výletě do přírody celé vysát a umýt, jednoduše věci před naskládáním do auta opláchnete.

Více na www.karcher.cz nebo se pojďte pobavit, jak uklízí naši blogeři www.svetcisteni.cz .

Jak takový mobilní čistič funguje?
Jak takový mobilní čistič funguje?

Publikováno: 25. 9. 2018, Autor: Kärcher (text a foto), Profil autora: Redakce