Podzim je každoročně ve znamení výlovů rybníků a příprav sádek na vánoční prodej kaprů a dalších druhů sladkovodních ryb. Práce při výlovu rybníků, odvoz ryb na sádky nebo jejich vysazování a zarybňování řek, je tedy pořádná dřina. Nezastupitelnými pomocníky jsou rybářské čluny a pokud se jedná o menší rybářskou organizaci, tak i přívěsné vozíky za auto, na kterých lze ryby v kádích rychle a bezpečně přepravit. Také pokud vyjíždíte na rybářské výpravy po Čechách, ale i do zahraničí, pak se sami přesvědčte o výhodách rybářského přívěsu TETRA POD.

Obojživelný přívěs pro rybáře TETRA POD
Jedná se o speciální přepravník, který můžete využívat jako přívěs s víkem za auto. Využijete ho pro přepravu nejrůznějšího materiálu. Současně lze nástavbu během chvíle přeměnit na plnohodnotný člun. Tato koncepce pochází z Kanady, kde ji využívají amatérští i profesionální rybáři. S automobilem dojedete k vodní ploše, z přívěsu vyložíte potřebné náčiní a za chvíli se už projíždíte s prutem po hladině ve člunu.

Při pořízení doplňkového příslušenství lze na přívěsu přepravovat i jízdní kola nebo ho využít pro přepravu motocyklu. V případě, že se chystáte na větší rybářskou výpravu – a že rybáři mají skutečně velké množství věcí, které je na cestu nutné do auta naskládat, pořiďte si navíc střešní nosič, který lze upevnit na víko a bezpečně tak přepravit další vybavení.


Doplňkové příslušenství na rybářský přívěs TETRA POD
- Držáky na nosiče jízdních kol 1.900,-- Kč bez DPH/2.299,-- Kč vč. DPH
- Střešní nosič – zahrádka 6.500,-- bez DPH/7.865,-- Kč vč. DPH
- Úprava na přepravník motocyklu 2.900,-- Kč bez DPH/3.509,-- Kč vč. DPH


Parametry rybářského přívěsu
- Celková hmotnost 750 kg
- Svařovaný rám s možností sklápění
- Odnímatelné koryto s koncovými světly
- Výsuvná oj
- Kola 155/70 R 13
- Konstrukční rychlost 130 km
- Elektroinstalace 12V
- Plastová loď TETRA POD
- Ve složeném stavu využití pro náklad
- V rozloženém stavu – loď
- S využitím sklápění – sklopka
- Rozměry lodě 3300 x 1320 mm
- Hmotnost lodě 104 kg
- Max. zatížení lodě ve vodě 372 kg

Petrův Zdar a mnoho velkých úlovků vám přeje společnost VEZEKO, specialista na výrobu přívěsných vozíků.
Publikováno: 13. 11. 2018, Autor: Vezeko (tisková zpráva)
, Profil autora: Redakce