Ecology – nový systém od společnosti ALCAPLAST

Z hlediska splachování je jedním ze zásadních kritérií, množství spotřebované vody. Má to svá ekologická i ekonomická hlediska, jelikož oplachování pitnou vodou je nejen ekonomicky náročné, ale i nepříznivé k životnímu prostředí. Společnost ALCAPLAST jako inovativní výrobce představuje nový systém splachování. Tento systém využívá malé množství vody pro oplach WC mís.

Ecology – nový systém od společnosti ALCAPLAST

Spotřeba vody u běžných toalet je 6 až 8 litrů vody. Systém ECOLOGY splňuje normu pro splachování 2 až 4 litry vody.

Dvoumnožstevní technologie, 2 l na malé a 4 l na velké spláchnutí, splňuje nejmodernější ekologické i ekonomické nároky. Výhodou systému Ecology je možnost přenastavení na standartní oplach 3/6 l. Tento systém se standardně nabízí v modulech společnosti ALCAPLAST – A100, A115, A101, A102 pod označením „E“. Systém je možno využít výměnou vypouštěcího ventilu i v již zabudovaných předstěnových instalačních systémech společnosti ALCAPLAST, a to ve všech, kromě variant Slim a výškových variantách 850 mm. Výhodou je stejná cena jako u standardního splachování (3/6 l), takže si zákazník může zvolit nejvýhodnější variantu bez toho, aby byl limitován cenou. Veškerá tlačítka ALCA jsou plně kompatibilní se všemi předstěnovými systémy ALCA.

Ecology – nový systém ekologického splachování od společnosti ALCAPLAST
Ecology – nový systém ekologického splachování od společnosti ALCAPLAST

Duální systém ušetří průměrné čtyřčlenné rodině až 40 procent roční spotřeby vody na splachování. Snížení spotřeby vody nesmí mít vliv na kvalitu oplachu. Nový systém Ecology od společnosti ALCAPLAST přichází na trh s novinkou, která nejenom šetří životní prostřední, ale i peněženky zákazníkům.

Vítěz GAIA AWARDS 2014

Vítěz GAIA AWARDS 2014
Vítěz GAIA AWARDS 2014
Vítěz GAIA AWARDS 2014
Vítěz GAIA AWARDS 2014

Společnost ALCAPLAST získala, právě v těchto dnech, prestižní ocenění GAIA AWARDS 2014 na veletrhu The Big 5 v Dubaji. Vítězem v soutěži o inovativní produkt v oblasti udržitelného rozvoje se stal Předstěnový instalační systém Ecology, který využívá malé množství vody pro oplach WC mís.

Autor: ALCAPLAST (tisková zpráva)

Související k tématu