reklama

Bezpečná a pohodlná koupelna za jediný den? Ano, je to možné!

Známe to všichni, ve starších domech a bytech mají zpravidla koupelny již své nejlepší roky za sebou. Často jsou nepohodlné, nevyhovující a mnohdy až nebezpečné. Zejména senioři pak často zažívají nepříjemné chvíle namísto příjemné relaxace. Strašákem, pak v pokročilejším věku bývá i obava z časově i finančně nákladné rekonstrukce. Co ale takhle přestavba a úprava koupelny právě pro potřeby seniorů, kterou je možné zvládnout za jediný den, a to bez stavebních úprav? Pokud se vám to zdá neuvěřitelné, tak je následující článek určený právě pro vás.

Bezpečná a pohodlná koupelna za jediný den? Ano, je to možné!

Komfortní sprchový box místo staré vany za jediný den!

Na tuto přestavbu koupelny má sílu opravdu každý. Sprchový box VINATA má totiž jasné poslání. Usnadnit život všem, koho nebaví nepohodlná koupelna, dlouhé rekonstrukce a zařizování. Vestavba trvá 24 hodin. VINATA má navíc vše, co od ní budete chtít. Pohodlné sedátko, bezpečnostní madlo i protiskluzový povrch.

Sprchový box VINATA je ideálním řešením nejen pro seniory
Sprchový box VINATA je ideálním řešením nejen pro seniory

Aby se vaše koupelna proměnila, nemusíte se týdny brodit v sutinách. Sprchový box VINATA po odstranění staré vany montážní tým nainstaluje za jediný den. A to bez velkých stavebních úprav. Překážkou nejsou ani malé dveře panelákových koupelen. Montážní firma si vždy poradí.

Pro seniory, sportovce i celou rodinu

Sprchový box VINATA využijí nejen starší lidé, kterým společně se sedátkem a madlem nabídne pohodlné sprchování. Je totiž vhodný i pro sportovce, kteří v něm najdou odpočinek po náročném dni. Skvěle bude sloužit i rodině s dětmi. Vanu už nebudete potřebovat. Pohodlí si uděláte i tady!

Koupelna před a po instalaci boxu VINATA. Vidíte ten rozdíl?
Koupelna před a po instalaci boxu VINATA. Vidíte ten rozdíl?

Už žádné obavy z uklouznutí

Běžná starší vana nemá bezpečnostní povrch. Kvůli vysoké hraně je navíc zejména pro seniory a handicapované nebezpečná i nepohodlná.

VINATA má oproti tomu protiskluzovou vaničku, bytelná madla a sedátko. Nehrozí vám proto uklouznutí. I když se vám hůře vstává, nebo jste jen unavení, VINATA vás na holičkách nenechá.

Rekonstrukce bez starostí

Pokud chcete proměnit svou koupelnu a rozhodnete se pro VINATU, nemusíte se prakticky o nic starat. Firma na místo pošle techniky, kteří vše změří, promyslí nejvhodnější uložení, box nainstalují a vše po sobě uklidí. Vy se pak už jen můžete kochat tím, jak za jediný den vaše koupelna prodělá obrovskou změnu. A kdyby bylo během používání cokoliv v nepořádku, je tu profesionální servis.

Rekonstrukce bez starostí
Rekonstrukce bez starostí

Moderní design a snadná údržba

Sprchový box VINATA není jen praktický. Především je komfortní, designový a každé koupelně dodá šmrnc. Nabízí ale ještě něco navíc. Na sklech má nanesenou povrchovou úpravu RothClean, díky které se na ní neusazuje vodní kámen a nečistoty. Proto se VINATA i velmi dobře udržuje. Vaší relaxaci a sprchování bez stresu už nic nebrání!

Publikováno: 4. 7. 2019, Autor: Roltechnik (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.