reklama

I praktický dárek dokáže udělat velikou radost

Pod stromeček nepatří praktické dárky, to bývalo nepsaným pravidlem. Ale ruku na srdce, opravdu vám udělá větší radost hrneček se srdíčkem se jménem doplněný pytlíčkem čaje převoněného skořicí, než věc, kolem které chodíte půl roku jako mlsný kocour a váháte, jestli si jí máte dopřát, protože nechcete zatížit rodinný rozpočet a ta stará pánev, sekera – doplňte si sami – ještě stačí? Zkuste změnu, uvidíte, že si pak budete jinak i všední práce užívat a těšit se na ně.

i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
I praktický dárek dokáže udělat velikou radost (Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Praktický dárek pro zahradnice i zahradníky

Zahradní nůžky Fiskars X-series PowerGear P961

Praktickým dárkům vévodí například zahradní nůžky, které slouží k pravidelnému zastřihování trvalek a ovocných stromů, zvadlých květů nebo ke stříhání dlouhých a vzpurných větví keřů. Taková úprava podporuje zdraví rostlin a zároveň osvěžuje celkový vzhled vašeho dvora a zahrady. Naše zahradní nůžky, které vám pomohou oživovat stonky a větve obsahují řadu technologií k maximalizaci síly střihu, a další inovativní funkce přispívající ke zvýšení celkového výkonu a ergonomie.

Zahradní nůžky obsahují řadu technologií k maximalizaci síly střihu a další inovativní funkce
Zahradní nůžky obsahují řadu technologií k maximalizaci síly střihu a další inovativní funkce (Zdroj: Fiskars)
Používejte zahradní nůžky k pravidelnému zastřihování vašich rostlin
Používejte zahradní nůžky k pravidelnému zastřihování vašich rostlin (Zdroj: Fiskars)

Udělejte ze zalévání radost

Automatický buben XL s kolečky

Zavlažovací buben XL s automatickým navíjením hadice a kolečky je připravený k zavlažování během několika sekund po vybalení z krabice. Obsahuje všechny součásti potřebné pro snadné zavlažování. Umístěte buben kamkoli v zahradě a jeho otáčení o 360 ° vám umožní pohodlně zalít všechny rohy a kouty zahrady. Rovněž vám umožňuje zavlažovat dvakrát větší plochu, než je při použití tradičních bubnů zavěšených na stěně.

Zavlažovací buben XL s automatickým navíjením hadice a kolečky je připravený k zavlažování během několika sekund
Zavlažovací buben XL s automatickým navíjením hadice a kolečky je připravený k zavlažování během několika sekund (Zdroj: Fiskars)
Umístěte buben kamkoli v zahradě a jeho otáčení o 360 ° vám umožní pohodlně zalít všechny rohy a kouty zahrady
Umístěte buben kamkoli v zahradě a jeho otáčení o 360 ° vám umožní pohodlně zalít všechny rohy a kouty zahrady (Zdroj: Fiskars)

Designový kousek do kuchyně

Bambusový blok se třemi noži Functional Form

Blok je vhodný pro kuchaře, kteří oceňují elegantně navržené kuchyňské nářadí se snadnou údržbou. Tento moderní blok na nože je vyrobený z bambusu se 100% certifikací dle FSC® metodiky (FSC-C108780) a z plastu.

Obsahuje tři nejčastěji používané nože: velký kuchařský nůž, nůž Santoku a okrajovací nůž. Každý z nožů je navržený pro funkčnost a pohodlné a snadné používání. Mají odolné čepele z japonské nerezové oceli, ergonomické rukojeti s povrchem SoftGrip ™ a hluboké chrániče prstů pro bezpečné a pohodlné držení. Všechny jsou vhodné do myčky pro každodenní mytí.

Tento moderní blok na nože je vyrobený z bambusu se 100 % certifikací
i (Zdroj: Fiskars)
Tento moderní blok na nože je vyrobený z bambusu se 100 % certifikací

Nerezová kráska z recyklovaných materiálů

Pánev Fiskars All Steel Pure 24cm

Pánev Fiskars All Steel Pure 24 cm je vyrobená udržitelným způsobem z nejčistší a vysoce kvalitní nerezové oceli. Nabízí bezkonkurenční funkčnost pro všechny typy vaření s jedinečně tvarovaným povrchem bez povrchové úpravy, který vyniká zejména při vysokoteplotním smažení a opékaní dozlatova. Prakticky nezničitelné tělo a rukojeť z nerezové oceli 18/10 jsou vyrobeny z 90 % z recyklovaných materiálů a mají třívrstvé dno optimalizované pro efektivní a rovnoměrné vedení tepla. Tato pánev je vhodná k použití na všech typech varných desek, můžete ji vložit do trouby při teplotě až do 270 °C a vztahuje se na ni 25letá záruka.

Pánev je vhodná k použití na všech typech varných desek, můžete ji vložit i do trouby
Pánev je vhodná k použití na všech typech varných desek, můžete ji vložit i do trouby (Zdroj: Fiskars)
Pánev je vyrobená udržitelným způsobem z nejčistší a vysoce kvalitní nerezové oceli
Pánev je vyrobená udržitelným způsobem z nejčistší a vysoce kvalitní nerezové oceli (Zdroj: Fiskars)

Ikona finského designu

Nůžky Fiskars Classic univerzální 21 cm ve variantě pro praváky i leváky

Tyto skutečně univerzální nůžky s oranžovými držadly (pro leváky s červenými) jsou populární více než půl století. Speciálně vyvinutý způsob broušení čepelí zajišťuje vysoce přesné střihání a udržuje čepele déle ostré. Čepele jsou pevně zalisované do plastových držadel a tím je umožněno jejich snadné a hygienické čištění. Držadla jsou navržená na základě důkladného sledování přirozeného pohybu ruky, což přináší větší komfort a lepší ovládání nůžek.

Tyto skutečně univerzální nůžky s oranžovými držadly jsou populární více než půl století
Tyto skutečně univerzální nůžky s oranžovými držadly jsou populární více než půl století (Zdroj: Fiskars)
Nůžky Classic nabízejí vynikající pohodlí, výkon a trvanlivost
Nůžky Classic nabízejí vynikající pohodlí, výkon a trvanlivost (Zdroj: Fiskars)

Inspirace pro dětskou fantazii

Nůžky Moomin dětské, Little My 13 cm ve variantě pro praváky i leváky

Komfortní nůžky pro školní i předškolní děti, s držadly perfektně tvarovanými pro dětskou ruku (cca 3-9 let). Řada nůžek Moomin je inspirovaná postavičkami pohádkových Mumínků. Obrázky jsou na držadla nůžek naneseny inovativní metodou - barvy jsou přímo součástí držadla, což zajišťuje jejich dokonalou barevnou stálost i při častém používání.

Řada nůžek Moomin je inspirovaná postavičkami pohádkových Mumínků
Řada nůžek Moomin je inspirovaná postavičkami pohádkových Mumínků (Zdroj: Fiskars)
Obrázky jsou na držadla nůžek naneseny inovativní metodou
Obrázky jsou na držadla nůžek naneseny inovativní metodou (Zdroj: Fiskars)

Pro opravdové chlapy

Štípací sekera Fiskars L X21

Sekery Fiskars již čtvrté generace jsou navržené pro rozštípnutí i těch nejsilnějšíc polen jedním úderem. Speciální geometrie ostří a povrchová úprava čepele je doplněná lehkým robustním topůrkem s dokonalým vyvážením. Velikost L je vhodná pro štípání polen o průměru 20 - 30 cm. Inovativní 3D povrch topůrka zajistí  bezpečnější držení, zvýšení rychlosti švihu a tlumení nárazů. Zahnutý konec topůrka zabraňuje vyklouznutí sekery z ruky. Dodává se s plastovým pouzdrem pro snadné a bezpečné přenášení a skladování.

Sekery Fiskars již čtvrté generace jsou navržené pro rozštípnutí i těch nejsilnějších polen jedním úderem
i (Zdroj: Fiskars)
Sekery Fiskars již čtvrté generace jsou navržené pro rozštípnutí i těch nejsilnějších polen jedním úderem

Každý muž má svůj nůž

CarbonMax univerzální nůž s pevnou čepelí

Nástroje z řady Fiskars PRO jsou navrženy tak, aby splňovaly ty nejvyšší požadavky profesionálů. Řada obsahuje nářadí, které v sobě propojuje patentované technologie a jedinečný design. Díky tomu naše nástroje poskytují vynikající ergonomii, mají skvělou odolnost a jsou snadno ovladatelné.

Univerzální nůž Fiskars CarbonMax s pevnou čepelí snadno zabezpečíte pomocí unikátního skládacího krytu čepele. Čepel v tomto noži drží bezpečně a pevně, aby se při používání nemohla kývat. Když nůž potřebujete zabezpečit, kryt vysunete stisknutím jednoho tlačítka.

Čepel v tomto noži drží bezpečně a pevně, aby se při používání nemohla kývat
Čepel v tomto noži drží bezpečně a pevně, aby se při používání nemohla kývat (Zdroj: Fiskars)
Univerzální nůž Fiskars CarbonMax s pevnou čepelí snadno zabezpečíte pomocí unikátního skládacího krytu čepele
Univerzální nůž Fiskars CarbonMax s pevnou čepelí snadno zabezpečíte pomocí unikátního skládacího krytu čepele (Zdroj: Fiskars)

Publikováno: 6. 12. 2021, Autor: Redakce, Profil autora: Redakce