reklama

Neplakejte nad rozlitým mlékem, někdy stačí vyměnit spínač

Asi to všichni známe, práce plno a najednou... stroj mlčí. Co teď? Někdy stačí vyměnit jen spínač a můžete pokračovat vesele dál.

i (Zdroj: OBZOR výrobní družstvo Zlín)
Někdy stačí vyměnit jen spínač (Zdroj: OBZOR výrobní družstvo Zlín)

Kolečko se polámalo? Stačí nový spínač!

Léto v plném proudu a každý domácí kutil a zahrádkář v jednom kole. Cirkulárka, míchačka, štěpkovač větví, svářečka… Ejhle! Co se stalo? Kolečko se polámalo? Zažeňte černé myšlenky na to, kolik vás bude stát nový přístroj, oprava může být mnohem snazší a levnější, než se na první pohled zdá!

Stroje
i (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))
Nemusíte hned pořizovat nový stroj

Za náhlou nefunkčností zahradních nebo větších či menších dílenských přístrojů může občas stát jejich rozbitý vypínač. V takovém případě není potřeba hned kupovat novou kotoučovou pilu na dřevo či drtič na větve, ale stačí pouze vyměnit vačkový spínač, kterým se přístroj uvádí do chodu. Vačkové spínače lze přitom jednoduše objednat na e-shopu přímo k vám domů, takže pro ně ani není třeba nikam jezdit. Nenechte si vzít radost z práce v dílně nebo na zahradě – vačkové spínače pořídíte v ceně již od 300.

Podívejte se, jak vyměnit elektrickou zásuvku:

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

 

Publikováno: 17. 8. 2021, Autor: DENDRIT s.r.o./OBZOR výrobní družstvo Zlín (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás dále zajímat

Na stavbě se připravujeme na elektroinstalaci

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Za Pepou na stavbu přijel Pavel Janšta - vedoucí technického oddělení Elkov Elektro a právě teď proběhne veškerá kontrola elektro dokumentace, prověření stávajícího provedení, výběr spínačů a jde se na instalaci elektra!