reklama

Tip na nátěr plotu lazurou

Všechny dřevěné povrchy potřebují ošetření, dřevěné ploty nevyjímaje. Aby si dřevěný plot dlouho uchoval svůj přirozený vzhled a dřevu se dostalo správné ochrany a péče je vhodné natřít plot lazurou. Poradíme vám, jakou lazuru vybrat.

i (Zdroj: Building Plast)
Tip na nátěr plotu lazurou (Zdroj: Building Plast)

SOKRATES® Lazura na ploty

SOKRATES® Lazura na ploty je polotransparentní lazura určená k HOBBY použití pro venkovní a vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Nátěr se vyznačuje výborným barevným účinkem s maximální světlostálostí anorganického pigmentu a dokonalým dekorativním efektem.

dřevěný plot
i (Zdroj: Building Plast)
Díky nátěru lazurou získá dřevěný plot potřebnou ochranu a udrží si krásný vzhled

SOKRATES® Lazura na ploty je určena k nátěrům dřevěných nestabilních konstrukcí, jako jsou jednoduché dřevěné ploty, kůlny, přístřešky na nářadí nebo pro zvířata, kde chrání neopracované dřevo před nepříznivými vlivy venkovního prostředí. Je určena k použití na nové neopracované dřevo, nebo dřevo ošetřené podobným prostředkem.

K ošetření neopracovaného dřeva a získání požadovaného odstínu stačí nanést jeden nátěr. Pokud je třeba docílit sytý odstín, nebo zvýšit stupeň ochrany proti povětrnosti, je vhodné aplikovat více vrstev. Doporučujeme 2 vrstvy.  Lazura se dále neředí!

i (Zdroj: Building Plast)
SOKRATES® Lazura na ploty je polotransparentní lazura určená k HOBBY použití pro venkovní a vnitřní nátěry dřevěných podkladů

Vyrábí se standardně v odstínech Oregonská Pinie a Palisander.

Aplikace se provádí vhodným plochým štětcem v rovnoměrných podélných nátěrech s vydatností cca 1kg lazury na 10  - 12 m2 plochy v časových odstupech 4 až 6 hodin při minimální teplotě + 10 °C po celou dobu schnutí.

Více informací na www.barvy-sokrates.cz

Publikováno: 15. 7. 2020, Autor: Building Plast (tisková zpráva), Profil autora: Redakce