reklama

Pergola nebo stříška nad vchod? Postavte si hravě obojí!

Užívejte si komfort, který přináší pergola z kvalitních materiálů už za jedno odpoledne. A za chvíli máte postavenou i stříšku nad vchod.

i (Zdroj: Garland)
Pergola nebo stříška nad vchod? Postavte si hravě obojí! (Zdroj: Garland)

Pergola je skvělým doplňkem zahrady i terasy. Ale také je skvělým ochráncem vašeho setkání s přáteli nebo příjemného relaxu. Ochranu vám nabídne i prakticky řešená stříška, díky které budou vaše kroky domů zase o něco sušší.

pergola k terase
i (Zdroj: Garland)
Pergola poskytne sezení na terase příjemný stín i soukromí

Pergola, postavená za jedno odpoledne

V posledních letech se stále častěji setkáváte se zastřešením verand a teras. Pergola Palram Siera 4200 je téměř nezničitelná. Konstrukce z hliníkových profilů a silného sendvičového polykarbonátu se 100 % UV ochranou dokáže odolávat i náročným povětrnostním podmínkám jako jsou kroupy, silný vítr, prudký déšť i zimní přívaly sněhu. Střešní panely chrání proti UV záření, a přesto mají propustnost světla 80 % a vytvářejí příjemné prostředí pro posezení a relaxaci. Pergolu dokážete ve dvou lidech postavit za jediné odpoledne díky inteligentnímu systému nasunutí střešních panelů bez dalšího spojovacího materiálu. Pergola je dodávána v několika kartonech pro snadnou manipulaci a s přehledným návodem krok po kroku, aby její instalace byla co nejsnadnější. Výšku pergoly můžete upravit podle potřeby díky nastavitelné výšce a posuvným opěrným nohám. Celá konstrukce ani po létech nerezne a je odolná vůči plísním a mechům. Navíc díky stavebnicovému systému je za velmi výhodnou cenu.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Aby na vás nepršelo, když odemykáte dům

Při nepříznivém počasí, než naleznete klíče a odemknete dům, často promoknete. Stačí ovšem maličkost, nainstalovat si nad vchodové dveře stříšku a jste chráněni.

stříška na vchod
i (Zdroj: Garland)
Zejména za deštivého počasí oceníte kvalitní stříšku nad vchodem do domu

Pouhá hodinka či dvě na instalaci a stříška Palram Aquilq 1500 může zdobit váš vchod. Abyste opravdu nezmokli, speciální tvar předního profilu i zadní skryté těsnění odvádí při dešti vodu do boků. Díky lehké přesto pevné hliníkové konstrukci nerezne, má dlouhou životnost a odolá rozmanitým povětrnostním vlivům. Speciální polykarbonát zajišťuje 100 % UV ochranu. Proč moknout, když nemusíte?

Více na www.garland.cz

Publikováno: 30. 6. 2020, Autor: Garland (text a foto), Profil autora: Redakce