reklama

Bezúdržbové altány pro hezké chvilky

Pěkný zahradní altán je snem každého, kdo vlastní dům či chalupu se zahradou. Můžete si snadno také jeden postavit a užívat si jeho praktičnosti i při zvláštních příležitostech.

i (Zdroj: Garland)
Bezúdržbové altány pro hezké chvilky (Zdroj: Garland)

Každý jistě touží po tom vytvořit si na své zahradě příjemný koutek, ve kterém by mohl prožívat příjemné chvilky se svými nejbližšími při výjimečných událostech nebo v něm naopak hledat po náročném týdnu zasloužený relax a klid. Takový koutek by se také měl hodit k naší zahradě a stát se její nedílnou součástí.

Postavte si hravě i vy altán, díky kterému si užijete chvilky s rodinou, grilování a relax i když počasí zrovna příliš nepřeje.

zahradní altán
i (Zdroj: Garland)
Zahradní altán od Garlandu zvládnete postavit i svépomocí ve dvou lidech

Zahradní altán - ideální volba pro každou zahradu

Zahradní altány PALRAM MARTINIQUE 4300 a PALRAM MARTINIQUE 5000 jsou ideální pro zastřešení posezení, venkovního grilu, ale i například vířivky. Skládají se totiž z robustní bezúdržbové a vůči korozi odolné vyztužené konstrukce z hliníkových profilů, pozinkovaných ocelových spojovacích článků a střešních panelů ze 6 mm silného dvoukomůrkového polykarbonátu.   Všechny tyto díly dodají celému altánu potřebnou bytelnost, díky které vám nabídne pocit bezpečí i při nepříznivém počasí, jako je déšť, sníh nebo dokonce krupobití. Panely navíc chrání i před škodlivým UV zářením. Díky unikátnímu bronzovému odstínu vykouzlí příjemný stín ve chvílích, kdy sluneční paprsky prudce útočí na naši kůži i oči. Ve dnech, kdy je obloha zamračená, příjemná bronzová propouští dostatek světla.

posezení v altánu
i (Zdroj: Garland)
Hliníková robustní konstrukce zahradních altánů Garland zajistí, že si pobyt v něm můžete užívat v jakémkoliv počasí i denní a noční hodinu

Altány disponují několika integrovanými systémy, díky kterým budou vaše chvíle strávené pod jejich střechou jednoduše perfektní. Integrovaný ventilační otvor podporuje proudění vzduchu a odvádí kouř při grilování, což se může hodit zejména v momentech, kdy vám počasí příliš nepřeje. Integrovaný systém okapů v deštivých dnech skvěle odvádí vodu a díky posuvným háčkům si můžete dopřát příjemné bezpečí za závěsy nebo za sítí ochraňující nás před otravným hmyzem.

Zahradní hliníkové altány Palram je snadné postavit svépomocí pouze ve dvou osobách a během chvíle. Není totiž potřeba nic vrtat ani řezat. Stačí využít spojovací materiál, který je součástí balení.  Teď už si jen vybrat, zda chcete altán PALRAM MARTINIQUE 4300 o 12,7 m2 nebo raději větší PALRAM MARTINIQUE 5000 o 17,7 m2.

Více informací naleznete na www.garland.cz.

Publikováno: 26. 5. 2020, Autor: Garland (text a foto), Profil autora: Redakce