reklama

Truhlářský portál pro Vás připravil jedinečnou AKČNÍ NABÍDKU

Revoluční vruty MaxxFast jsou určené pro veškeré použití do dřeva. Tyto vruty mají nové, přímo revoluční, vlastnosti, které umožňují použití pro veškeré účely do měkkého i tvrdého dřeva, překližky, laminátu a dokonce také do těch nejtvrdších exotických a tropických dřevin (u tvrdých dřev doporučujeme předvrtání otvorů). Ostrý hrot v kombinaci se speciální samořeznou drážkou „Mooncut“ umožňuje rychlé počáteční zavrtání vrutu a eliminuje rozštípnutí dřeva.

Truhlářský portál pro Vás připravil jedinečnou AKČNÍ NABÍDKU
Truhlářský portál: akce na MaxxFast
Truhlářský portál: akce na MaxxFast

Až do 9.12.2013 můžete objednávat Maxxfast - revoluční vruty do dřeva bez nutnosti předvrtání za bezkonkurenční ceny s dopravou i doběrečným zdarma!

.: OBJEDNÁVEJTE online v eShopu Truhlářského portálu :.

MaxxFast vruty

Delší vruty (delší než 40 mm) jsou na dříku opatřeny frézovacími žebry, která v kombinaci s voskovým povrstvením vedou ke snížení potřebného krouticího momentu až o 40 % a mají tak pozitivní vliv na úsporu energie akumulátorového šroubováku. Samozapouštěcí hlava je složena ze dvou částí, kdy první část hlavy je opatřena řeznými žebry, aby vytvořila hladce opracovaný otvor umožňující ideální zapuštění vlastní hlavy vrutu.

MaxxFast vruty
MaxxFast vruty

Inovativní drážka (otvor, vybrání) pro šroubovák ttap® činí z tohoto vrutu společně s dalšími parametry zcela jedinečný výrobek. Tato nová drážka umožňuje perfektní zapadnutí bitu nebo šroubováku do drážek, takže viklání je již minulostí a již není třeba na vrut tlačit. Dokonce není nutné ani používání magnetických bitů (šroubovacích nástavců), a navíc je hlava vrutu 100 % kompatibilní s nástavci typu Torx® a šroub je možno vyšroubovat pomocí standardních nástrojů typu Torx®.

MaxxFast vruty
MaxxFast vruty
MaxxFast vruty
MaxxFast vruty

Technické parametry:

  • Ostrý hrot se samořeznou drážkou "Mooncut"
  • Frézovací žebra (šrouby nad 40mm)
  • Navoskování
  • Samozapouštěcí hlava ze dvou částí
  • Řezná žebra
  • ttap
  • Publikováno: 23. 11. 2013, Autor: Truhlářský portál.cz (tisková zpráva), Krinner (foto), Pavel Zeman (foto), Profil autora: Redakce