reklama

Dům na zemních vrutech….proč ne?

Rychlost výstavby, garantovaná kvalita a zajímavá cena, to jsou atributy nové řady domů, kterou pod značkou EUROPANEL domy uvádí na trh firma EUROPANEL s.r.o., která je tradičním výrobcem stavebního systému pro dřevostavby.

Dům na zemních vrutech….proč ne?

Chcete se dozvědět něco víc? Europanel s.r.o vás zve na stánek PK12 na veletrh Dřevostavby 2014, který se koná na Holešovickém výstavišti ve dnech 6.-9.února 2014

Dům na zemních vrutech….proč ne?
Dům na zemních vrutech….proč ne?
Dům na zemních vrutech….proč ne?
Dům na zemních vrutech….proč ne?

Dvoupodlažní domy nano, nano XL, lupo a lupo XL jsou moderně řešené stavby pro městské a příměstské lokality s velkým počtem možných dispozičních řešení prvního i druhého nadzemního podlaží. Nano je charakteristické plochou a lupo sedlovou střechou. Poskytnou pohodlné bydlení mladé rodině i aktivním seniorům.

lupo nano 1
lupo nano 1
Schody v interiéru
Schody v interiéru
lupo 2
lupo 2
lupo 2 přístavek
lupo 2 přístavek

Velice zajímavý je způsob výstavby domu. Specifikem a velkou výhodou těchto domů je založení na zemní vruty. Při výstavbě se neprovádí bagrování základů ani skrývka ornice a pozemek či zahrada zůstanou nepoškozeny.

Na zemní vruty se umístí modřínové lepené hranoly a na ně se posadí prefabrikované technické jádro s WC, ohřívačem vody, umyvadlem a připravenými instalacemi. Následně se kolem jádra postaví dům.

Domy již v základním provedení jsou energeticky velmi úsporné. Po vstupu do domu každého zaujme masivní dřevěné architektonicky velmi zdařilé schodiště do druhého nadzemního podlaží. V přízemí je kromě technického jádra a vstupní chodby obytný prostor s kuchyňským koutem. Ve druhém nadzemním podlaží je umístěna koupelna, kterou je možné vybrat z několika variant. Podobně je to i s dispozicí 2.np, která zahrnuje možnosti jednoho velkého prostoru, nebo varianty se dvěma či třemi pokoji. Domy lze navíc doplnit celou řadou prvků, například přistavěnou místností 15 m2, tepelným čerpadlem, ventilací s rekuperací tepla, modřínovou terasou a mnoha dalšími.

Zajímavá je i cena domů. Základní a nejlevnější varianta dům „nano“ je i s 15% DPH za neuvěřitelných 1.333.000,- Kč a jeho bráška se sedlovou střechou „lupo“ za 1.444.000,- Kč.

Více informací o těchto domech najdete na adrese: http://www.europanel.cz/nanoalupo

Nanu a lupu bude věnována i expozice firmy EUROPANEL s.r.o. na stánku PK12 na veletrhu Dřevostavby. Pro všechny zájemce je navíc v Liberci v sídle společnosti postaven vzorový dům v provedení lupo XL s přístavkem.

Publikováno: 30. 1. 2014, Autor: Europanel (text a foto), Profil autora: Redakce