reklama

Nová letní výbava pro kutily

S postupujícím jarem tráví kutilové stále více času na terasách, zahrádkách nebo ve svých dílnách a v garážích. Kus po kusu bereme do rukou nářadí a techniku, která donedávna zahálela odložená v ústraní, a pomalu zjišťujeme, kolik nářadí nám chybí a kolik ho už dosloužilo. V dnešní době je na trhu nepřeberné množství sortimentu, a tak se nemusíme bát, že při výběru budeme tápat. Jednoduše budeme nakupovat tam, kde nám dobře poradí, zaručí vysokou kvalitu zboží a zároveň se postarají o naši snadnou orientaci v dané oblasti.

Nová letní výbava pro kutily

Zákazníci stále častěji hledají potřebné zboží v internetových obchodech. Obzvláště v místech, kde nejsou kamenné obchody po ruce, je příjemné, když se můžeme podívat na nabídku e-shopů, udělat si pár srovnání, a pak si zboží objednat a doma v pohodě čekat, až jej pošta nebo kurýr dovezou. Toto mají na paměti také provozovatelé oblíbeného e-shopu Ruční-nářadí.cz, kteří, dá se říci v pravý čas, přicházejí s jeho novou tváří.

„Je tu konec jara a všichni mají najednou práce až nad hlavu – ať už je to zahrada, stavba nebo dílna, co nám přidělává starosti. Chceme našim zákazníkům usnadnit alespoň nákup vybavení, abychom jim rychle a pohodlně mohli dodat právě takové nářadí, které potřebují pro ulehčení a zkvalitnění jejich činnosti. Proto jsme vylepšili především navigaci a přístupnost našeho e-shopu s nářadím,“ říká Jaromír Antoš, vedoucí webu Ruční-Nářadí.cz.

Snadné orientaci při nákupu podřídili tvůrci koncepci celého webu. Nyní jsou produkty uspořádány do souvisejících skupin – procházení sortimentu je tedy jednoduché nejen pro profesionály, ale i pro ty kutily, kteří s daným nářadím nemají žádné zkušenosti a potřebují si nejprve sjednotit možnosti a nově získané informace.

Nová letní výbava pro kutily
Nová letní výbava pro kutily

U každého kusu vybraného nářadí klienti najdou přehledný detail výrobku, kde ihned uvidí vhodné příslušenství nebo adekvátní související produkty. Tímto však nové Ruční-nářadí nekončí a připravuje mnoho dalších doplňkových služeb, které zpříjemní nákup: „Časem přibude více fotek, více textových informací, videa nebo třeba návody ve formátu PDF. Jsou to všechno velmi užitečné informace, o které nás zákazníci často žádají,“ dodává Jaromír Antoš.

Každý může ušetřit:

Právě teď i vy můžete ušetřit až 57% z ceny kvalitních a značkových produktů. Podívejte se na akční nabídku, kterou e-shop připravil u příležitosti uvedení nové grafiky:Příklepová vrtačka NAREX EVP 13 E-2H3Rotační sekačka BOSCH ROTAK 320Strunová sekačka BOSCH ART 23 COMBITRIMAuto vysavač BLACK and DECKER AV 1205Opalovací pistole DeWALT DW 340 KÚhlová bruska BOSCH PWS 750-125Ostřič vrtáků BOSCH S41Pila na porobeton a duté cihly + plátek zdarma DeWALT DW 393Nabíjecí zdroj PROMA PNZ-30Vysokotlaký čistič BOSCH AQUATAK 110 PLUS

Slevy na vybrané produkty platí do konce července 2009.

Co zůstává jako dřív? Ruční-nářadí.cz je samozřejmě i nadále Partnerem profesionálů. V nabídce má veškeré profi nářadí, vybavení hobby dílen i sortiment pro práci na zahradě. Spokojení zákazníci se na jeho stránky vracejí, protože oceňují osobní přístup obchodníků, rychlé dodání objednaného nářadí a kvalitní servis. Zárukou kvality poskytovaných služeb je i členství v asociacích na ochranu spotřebitele nebo zapojení se mezi recenzované obchody serveru Heureka.

Pokud se o tom chcete přesvědčit, podívejte se na nové stránky www.rucni-naradi.cz.

Publikováno: 8. 6. 2009, Autor: Elena a Ruční-Nářadí.cz (text), Bosch, Proma (foto) , Profil autora: Redakce