reklama

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon 2.0 CZ

Po komerčně úspěšné verzi Cabinet pro Arcon verze 1.x , určené pro vestavěné skříně, společnost SOFTconsult spol. s r.o. uvedla zcela novou podobu makra. Reaguje tak na přání řady stávajících uživatelů a rostoucí poptávku nových zájemců po univerzálním produktu na návrhy skříní. Nová verze CABINET pro Arcon 2.0 CZ nyní umožňuje návrh jakéhokoli typu skříně nebo skříňky.

SOFTconsult uvedl na trh nový CABINET pro Arcon 2.0 CZ

Individuálně navržené sestavy vestavěných skříní a doplňujících skříněk jsou trendem naší doby - skvěle dokáží hospodařit s prostorem a využít každý centimetr. V atypických bytech a v půdních vestavbách se většinou bez na zakázku individuálně navržených, skříní a skříněk na míru nelze obejít. V návrhu pak není problémem využít různé výklenky, výstupky nebo skosené stropy a tak ideálně vyřešit využití jakéhokoli prostoru.

Výběr materiálu a textur v makru CABINET pro Arcon 2.0 CZ umožní sladit navrhovaný objekt se stávajícím interiérem a nebo naopak z něj vytvořit dominující část zařízení místnosti. Interiér můžete vhodně doplnit o další zařizovací nebo dekorativní předměty z bohaté knihovny, která je součástí Arconu.

Svým zákazníkům můžete vytvořit interiér doslova "na míru". Návrh vestavěné skříně, skříně, šatny nebo úložného nábytku bude pro vás potěšením - vše vytváříte v uživatelsky přívětivém Průvodci tvorby skříně. Navrhovanou skříň/skříňku lze dále vhodně doplnit podle účelu, kterému má sloužit. V nabídce makra CABINET pracujete se zástavbou, zásuvkami, posuvnými dveřmi, dveřmi s NK panty, drátěnými koši, úchytkami, šatními tyčemi, výsuvnými věšáky. Hotovou skříň nebo skříňku si můžete sami uložit do knihovny a příště použít jako základ pro vytvoření nové sestavy.

Nová vestavěná skříň CABINET pro Arcon 2.0 CZ
Nová vestavěná skříň CABINET pro Arcon 2.0 CZ

Cabinet využívá pro návrhy tzv. parametrickou tvorbu volných desek (parametrická definice úprav rohů), zásuvek (kompletní 3D model s možností parametrických úprav jednotlivých dílů), dveří (definice dělení, skosení, rámů a výplní, pantů, úchytek a to vše parametricky ve 3D) a vnitřní zástavby (rozměr, dělení na moduly, umístění zásuvek a polic). Možné je i individuálně editovat jednotlivé prvky sortimentu. Pokud je potřeba změnit rozměr celé již sestavené skříně/skříňky a nebo posouvat dělící stěny u vestavěné skříně, je k dispozici Editor sestav. Makro je propojeno na produkt MODULAR k rozpadu korpusů do nářezových plánů s kótami pro výrobu.

Při práci s univerzálním makrem CABINET pro Arcon 2.0 CZ (Arcon 9) oceníte jeho variabilitu a srozumitelnost ovládání.

Kombinace produktů Arcon 9 a univerzálního makra CABINET 2.0 garantuje komplexní zvládnutí zakázky od návrhu po výrobu: návrh 2D/3D - vizualizace/animace - kalkulace/soupis sortimentu - montážní nákres - nářezový plán.

Více informací naleznete na www.aec-creative.com/cz

Publikováno: 22. 5. 2011, Autor: SOFTconsult spol. s r.o.(text a foto), Profil autora: Redakce