reklama

Stoprocentní lepení

Lepení již dávno není výsadou specialistů a kutilů. Lepidlo dnes používá většina domácností. Zvolit ten správný produkt pro lepení vybraného materiálu je často velice náročné. S novinkou Pattex 100% starosti s výběrem lepidla zcela odpadají. Pattex 100% je univerzální, dokáže slepit téměř všechny materiály a hodí se doslova pro každého.

Stoprocentní lepení

Většina lepidel má specifický okruh použití daný zejména druhem materiálu a způsobem použití lepeného předmětu. Nový Pattex 100% je ovšem jiný. Při lepení není nutné řešit materiál ani lepený předmět.

Výhody univerzálního lepidla Pattex 100%
Výhody univerzálního lepidla Pattex 100%

Název Pattex 100% je symbolický. Speciální receptura umožňuje lepit téměř 100% materiálů. Dokáže pomoci při lepení skla, kovu, kamene, keramiky, plastů, dřeva, kůže, korku, látek, papíru, plastu, betonu atd. Práce s Pattexem 100% je natolik jednoduchá, že ji zvládne 100 % zákazníků. Najde si své příznivce mezi odborníky a zkušenými kutily, ale zároveň mezi lidmi, kteří měli dosud z lepení obavy. V neposlední řadě je Pattex 100% zárukou 100% výsledku. Lepidlo vytváří mimořádně pevný a odolný spoj. Díky odolnosti vůči vodě, teplotním výkyvům a UV záření je vhodné nejen do interiéru, ale i exteriéru. Lepený spoj je trvale flexibilní a bez problémů odolá nárazům i otřesům.

Výhody univerzálního lepidla Pattex 100%
Výhody univerzálního lepidla Pattex 100%

Navíc má Pattex 100% transparentní barvu, což umožňuje vytvořit téměř neviditelný spoj. Jeho uživatelé se mohou rozloučit s nevzhlednými žlutými stopami po lepení i typickým nepříjemným zápachem. Třešničkou na dortu je balení lepidla Pattex 100%. Lahvička se skvěle drží v ruce, uzávěr je opatřen speciálními drážkami pro lepší otevření a následně uzavření. Prodloužená tryska usnadňuje lepení hůře přístupných míst. Lepidlo díky speciálnímu uzávěru nevyschne po prvním použití, při správném uzavření může sloužit mnoho měsíců. Pattex 100% je dokonalým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost. Není třeba vlastnit desítky různých lepidel, když je zde Pattex 100%.

Pattex 100% lze zakoupit v hobby marketech, hypermarketech, drogeriích a specializovaných prodejnách se stavebními a železářskými potřebami, či v prodejnách s barvami a laky. Více informací naleznete na www.pattex.cz.

Publikováno: 26. 6. 2012, Autor: Henkel (tisková zpráva), Profil autora: Redakce