reklama

Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube

Sprchování je, kromě koupele, velmi příjemný způsob, jak relaxovat a zbavit se stresu, užít si odpočinek po dni plném povinností a úkolů. Voda stékající po hlavě a těle přináší pocit zklidnění a uvolnění, který si mnozí užívají raději než koupel.

Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube

Máte rádi jemný vlahý déšť i vodní masáž a chtěli byste si komfort obojího dopřát i doma? Není to tak těžké, potřebujete jen správnou sprchovou hlavici. Jedním z tipů, který pro vás máme, je sprchové příslušenství Idealrain Cube od Ideal Standard.

Doba sprchování je čas, kdy máte prostor se hýčkat. Tři různé možnosti nastavení proudu vody (déšť, tropický déšť a masážní proud) a sprchové příslušenství Idealrain Cube Vám umožní, dle vaší nálady, zvolit více relaxující či osvěžující zážitek.

I v současné době, kdy se ceny energií i vody zvyšují, nemusíte mít strach, že nová sprcha vám prohloubí díky větší spotřebě vody díru do peněženky. Kolekce Idealrain byla navržena tak, aby pomáhala snížit spotřebu vody a současně poskytla maximální pohodlí a vysokou výkonnost. Technologie uvnitř ruční sprchy zaručuje optimální tlak proudu vody, zatímco při použití omezovače toku, který lze jednoduše odstranit, snižujete spotřebu vody ve vysokotlakových systémech z 18.5 l jen na 8 l/min! V době, kdy dochází k vyčerpávání přírodních zdrojů, je, více než kdy jindy, podstatné zodpovědně používat vodu.

Trojfunkční široká ruční sprcha skýtá prostor pro dodatečné trysky, umožňující maximální proud vody a relaxující efekt tropického deště. Tato lehká ruční sprcha s profilem 36 mm a jemně zaobleným obdélníkovým tvarem poskytuje široký rozsah proudu vody. Inovativní technologie Cool Body zabraňuje přehřívání povrchu držadla sprchy.

Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube
Sprchování jako relaxace s Idealrain Cube

Široký výběr modelů a velikostí této kolekce vám umožní ve vaší koupelně zažít každodenní únik způsobem, který bude vyhovovat vašemu osobnímu vkusu i estetickému cítění.

Další sortiment keramiky i nábytku pro moderní a útulnou koupelnu si můžete prohlédnout na www.idealstandard.cz

Publikováno: 20. 6. 2013, Autor: Ideal Standart (tisková zpráva), Profil autora: Redakce