reklama

Nejstylovější dětské postele podle českých recenzentů

Do dětského pokojíčku patří spousta nábytku, ale tím nejdůležitějším je kvalitní a bezpečná postel. Pokud má navíc i pěkný design, potěší dospělácké i dětské oko. Které dětské postele považují čeští recenzenti za nejstylovější, se dočtete dále v článku.

i (Zdroj: Heureka)
Nejstylovější dětské postele podle českých recenzentů (Zdroj: Heureka)

Dětská postel – podle čeho vybírat?

Ideální dětská postel musí splňovat základní bezpečností opatření. Má zaoblené hrany, bočnice proti pádu ze spaní a výrobce na ní použil jen nezávadné materiály. Výška dětské postele by pro nejmenší děti měla být kolem 25 cm. Až trochu povyrostou, bude se jim lépe vstávat z matrace ve výšce 45 cm. Rodiče pak na dětské posteli ocení dostatek úložného prostoru pro všechny hračky nebo sezónní oblečení. Případně se hodí i nastavitelné nožky, díky kterým nábytek poroste spolu s dítětem.

Srovnání dětských postelí
i (Zdroj: Heureka)
Srovnání dětských postelí

Volba 1 – dětská postel BENLEMI domeček Tery s bočnicí

Postýlka BENLEMI domeček Tery s bočnicí v bílé barvě se stala nejoblíbenější stylovou dětskou postelí. Během dne si v ní mohou děti hrát na princezny v zámku či raubíře schované v bunkru. V noci pak děti klidně spí díky ochranné a odnímatelné bočnici. Na střechu postele se pak dají rozvěsit světelné řetězy jako noční světélka, která pomohou dětem lépe usnout. Díky prostoru pod postelí může vzduch cirkulovat, čímž se prodlouží životnost matrace. Jako materiál k výrobě použil výrobce kvalitní dřevo z šetrně obhospodařovaných lesů. Nožky postele se dají snadno vyměnit za vyšší, přičemž v nabídce najdete mnoho barevných a rozměrových variant.

Volba 2 – dětská postel Ourbaby Classic

Bílé provedení postýlky Ourbaby Classic se stalo druhým favoritem tohoto výběru. Moderní dětská postel se vyrábí z kvalitního lamino materiálu. Čela postele výrobce nalakoval třemi vrstvami ekologického a zdravotně nezávadného laku. Rám postele unese až 150 kg a všechny hrany jsou z důvodu bezpečnosti obroušené dokulata. Boční zábrana pak zvyšuje komfort a bezpečnost dítěte během spánku. Můžete si vybrat mezi dvěma nabízenými rozměry – 160 × 80 cm a 180 × 80 cm.

Dětská postel Ourbaby Classic své nové majitele potěšila designem a zpracováním
i (Zdroj: Heureka)
Dětská postel Ourbaby Classic své nové majitele potěšila designem a zpracováním

Volba 3 – dětská postel Max-i se zábranou YO vč. roštu

Dětská postel Max-i se zábranou YO vám po zakoupení přijde včetně roštu a bočnice, kterou můžete namontovat na libovolnou stranu. Až potomek trochu vyroste, sundáte ji úplně. Masivní borovicové dřevo bylo při výrobě ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem, který prodlužuje životnost rámu. Můžete si také vybrat jinou povrchovou úpravu z dostupných variant. Postel seženete hned ve třech rozměrech – 160 × 70 cm, 160 × 80 cm a 180 × 80 cm. K posteli lze dokoupit zásuvky, díky kterým budete mít v pokojíčku úložný prostor navíc. Stabilní a pevná konstrukce postele vašemu dítěti poskytne bezpečné lůžko na několik dalších let.

Bezpečnost a pohodlí pro dětské sny

Nejlepší dětskou postýlku získáte jen pečlivým výběrem. Zajímejte se o obroušené hrany, stabilnost rámu, životnost a parametry materiálu, a nakonec i o vzhled. Designová dětská postel se stane ozdobou každého pokojíčku. Kupte svému potomkovi postýlku, kde se mu bude klidně usínat a příjemně spát.

Publikováno: 13. 2. 2020, Autor: Heureka (text a foto), Profil autora: Redakce