reklama

Vana do malé koupelny

// Trhu s nemovitostmi dnes dominují především menší byty, ve kterých se obytné místnosti často zvětšují na úkor sociálního zařízení. Na koupelnu pak většinou zbývá průměrně kolem 3,5 m2. Není to mnoho, ale naštěstí je tu nový Koncept Rosa 95, který i z malé koupelny udělá místnost krásnou a praktickou.

Vana do malé koupelny

Koncept Rosa 95od firmy RAVAK je založen na maximální praktičnosti. Základ tvoří nová vana Rosa 95. Oproti vanám Rosa I a Rosa II je na šířku o 10 cm menší, ale o jedinečné vlastnosti celé řady, jako jsou velký vnitřní prostor a pohodlné sedátko, nepřišla. Vana Rosa 95 široká právě 95 cm se vejde i do opravdu malých koupelen!

Vana do malé koupelny
Vana do malé koupelny

Nová Rosa 95 je k dispozici ve dvou velikostech – 150 a 160 cm. Díky originálnímu vnitřnímu designu vana poskytuje dostatek pohodlí nejen pro koupání, ale pokud ji doplníte o vanovou zástěnu, tak i pro sprchování. K vaně si můžete v rámci Konceptu Rosa 95 pořídit také umyvadlo nebo praktický nábytek. Jak umyvadlo, tak nábytek nabízejí dostatek odkládací plochy, takže budete mít po ruce vždy vše, co v koupelně potřebujete. Umyvadlo i nábytek jsou vyráběny ve stejném designu, který kopíruje tvar vany. Dohromady tak vytvoří ve vaší koupelně praktický a designově sladěný celek. Nábytek je nově nabízen ve třech barevných kombinacích bílá lesk/bílá lesk, bílá lesk/bříza a bílá lesk/Strip Onyx (barvy dvířek/korpusu).

Více informací a další novinky naleznete na www.ravak.cz.

Publikováno: 14. 4. 2011, Autor: RAVAK (text a foto), Profil autora: Redakce