reklama

Už žádné slepené prsty!

Vymklo se vám lepení z rukou? Zase se vám podařilo slepit si prsty k sobě a navíc i nějaký ten kousek látky zůstal na prstech? Už už se chystáte spílat své šikovnosti a sekundovým lepidlům? Mohu vás ujistit, že tuto situaci zná snad každý. Nyní je zde ovšem snadná pomoc, vyberte si NOVÉ sekundové lepidlo Loctite Super Attak POWER EASY.

Už žádné slepené prsty!

Značka Loctite nově vyvinula malého, ale chytrého pomocníka. Loctite Super Attak POWER EASY je sekundové lepidlo nové generace, které se vyznačuje vynikající pevností. Oproti jiným sekundovým lepidlům s ním ovšem neriskujete okamžité slepení prstů, protože poskytuje dvakrát více času na lepení a korigování, než ostatní sekundová lepidla. Speciální receptura Loctite Power Easy je vyvinuta tak, že lepidlo nevytvrdne okamžitě, ale dává vám čas na krátké korigování lepených ploch. To znamená, že si neslepíte prsty a navíc můžete lehce lepený spoj ještě posunout tak, aby přesně seděl. Lepidlo nestéká ani nekape, což oceníte zejména v případě lepení svislých ploch. Tato vlastnost je dána jeho speciální gelovou konzistencí.

Už žádné slepené prsty!
Už žádné slepené prsty!

S Loctite Super Attak POWER EASY slepíte různé materiály od keramiky a porcelánu, přes gumu až po dřevo, kůži nebo kov. S tímto lepidlem slepíte opravdu jen to, co potřebujete.

Více informací o lepidlech Loctite Super Attak najdete na www.super-attak.cz nebo si užijte trochu zábavy na www.loctiteworld.cz

Publikováno: 25. 5. 2011, Autor: Henkel (text a foto), Profil autora: Redakce