reklama

UHU - lepidla pro děti

Blíží se doba, kdy ošklivé počasí nedovolí dětem trávit volný čas venku na čerstvém vzduchu. A jen sedět u televize či počítače, to se nelíbí zas moc rodičům. Nezbývá nic jiného, než vymýšlet dennodenně činnosti, které by mohly naše ratolesti zabavit.

UHU - lepidla pro děti

Nápadů je hodně, jen si vzpomenout. Jeden den se můžete například věnovat slepování vystřihovánek, modelů z papíru, plastu či dřeva. Také výroba tradičních vánočních řetězů z barevného papíru je v tomto čase víc než vhodná a navíc podporuje u dětí jejich kreativní cítění. Výbornou zábavou je i výroba draků. Ovšem není lepidlo jako lepidlo. Společnost Z-trade na našem trhu funguje již od roku 1992, nabízí ve svém sortimentu lepidla předních světových značek. A co má pro děti?

UHU – lepidla pro děti
UHU – lepidla pro děti
UHU – lepidla pro děti
UHU – lepidla pro děti

UHU STIC lepidla

Pro ty menší jsou vhodná lepidla v tubě, tzv. sticy, nejnověji s obrázky tolik oblíbených šmoulů. UHU STIC lepidla jsou plněna do nových obalů s patentovaným šroubovacím uzávěrem, který zamezí vysychání a nežádoucímu otevření lepidla. I po několika týdnech máte stále plně funkční lepidlo, nikoliv seschlý bílý žmolek, jak se běžně u lepidel děje. Jsou samozřejmě zdravotně nezávadná, což ale neznamená, že by bylo vhodné lepidlo ochutnávat.

UHU STIC lepidla
UHU STIC lepidla
UHU STIC lepidla
UHU STIC lepidla

UHU Alleskleber

S těmi staršími můžete vyzkoušet např. lepidlo UHU Alleskleber. Je to první skutečně čiré lepidlo na světě a stalo se nejprodávanějším v Evropě. A když univerzální, tak to opravdu znamená, že s ním lze lepit opravdu všechno: porcelán, dřevo, kovy, sklo, keramiku, plexisklo, plsť, kůže, korek, textil, kartón, papír. Pokud koupíte tubu se zeleným puntíkem, máte jistotu, že lepidlo je bez rozpouštědel, to znamená, že se při lepení nenadýcháte žádných chemických látek. V nabídce je také balení v plastové a nikoliv v kovové tubě (to má UHU dokonce patentované!), která je velmi praktická, protože její použití je bezpečné - nic se nevylije, děti zvládnou přesně dávkovat potřebné množství lepidla a znovu správně a bezpečně lepidlo zavřít, aby bylo připraveno na další použití.

UHU Alleskleber
UHU Alleskleber
UHU Alleskleber
UHU Alleskleber

A pokud nevíte, co ještě nechat dítka slepit, navštivte webové stránky www.uhu.cz/smoulove , kde je pro vás připravena celá šmoulí vesnice včetně nejoblíbenějších hlavních postaviček k vystřižení a nalepení. S vaší pomocí se děti zabaví minimálně na dva večery.Celý sortiment firmy Z-trade najdete na e-shopu společnosti.

Publikováno: 25. 10. 2011, Autor: Pavla (text), Z-trade (foto), Profil autora: Redakce