reklama

Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám

O výhodách a téměř neomezených možnostech využití místa s vestavěnými skříněmi jsme na našich stránkách již několikrát psali. Pokud vám ale kutil, dřímající uvnitř vaší osoby, nedovolí pozvat si na jejich instalaci na míru odbornou firmu, a přesto si je chcete pořídit, vyzkoušejte systém Flexible od firmy Libovický a postavte si vestavěnou skříň sami.

Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám

Vaše kutilské ego si přijde na své, rodina bude pyšná na domácího šikulu a ještě ušetříte. Společnost Libovický s.r.o. představila v roce 2009 novinku v oblasti vestavěných skříní na míru. Jedná se o vestavěné skříně Flexible. Cílem projektu je při zachování kvality a funkčnosti klasických vestavěných skříní nabídnout zákazníkům jejich levnější řadu, proto jsou skříně navrženy jako „do it yourself“ neboli „udělej si sám“.

Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám
Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám
Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám
Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám

V praxi to znamená, že si v případě zájmu skříň navrhnete, zaměříte, objednáte a po dodání ještě i smontujete svépomocí. Tím ušetříte velkou část nákladů spojených s těmito službami, a jejich cena bude o 25 až 40 % levnější v porovnání s běžnou vestavěnou skříní. Což je skutečně razantní snížení ceny. V žádném případě to však není na úkor kvality, naopak díky použitým komponentům (excentrickým spojům) se jedná o hodnotnější výrobek, než klasické skříně spojené na trojúhelníky nebo konfirmáty.

Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám
Vestavěná skříň Flexible, aneb udělej si sám

Také vestavěné skříně Flexible mají širokou nabídku vzorů – vyrábějí se ve 25 barevných dekorech lamina pro korpus. Vnitřní vestavba je vždy bílá hladká. Dveře jsou nabízeny rovněž ve 25 dekorech lamina a zákazníci mohou volit ještě z 10 typů skleněných výplní.

U dveří lze výplně kombinovat podle určených parametrů v celkem 42 variantách dělení. Pro posuvné dveře jsou použity dva typy hliníkových rámů, a to ER-10 a EN-10 ve stříbrné barvě. Na vyžádání je samozřejmě možné zaslat vzorky nabízených materiálů kromě skleněných výplní dveří.

Jak si vestavěné skříně FLEXIBLE objednat

Objednání skříní je velmi jednoduché a intuitivní. Jednoduše si pomocí on-line kalkulátoru na webových stránkách www.skrine-levne.cz zadáte parametry své vestavěné skříně. (Základní parametry jsou rozměry: šířka x výška x hloubka, počet dílů skříně a barevné provedení korpusu). Poté si vyberete z 56 modulů vnitřního uspořádání skříně. Následuje výběr varianty dveří a typu rámů. Jako poslední si určíte, zda chcete skříň se zadní stěnou nebo bez zadní stěny. Při každém shora uvedeném kroku se vám zobrazuje aktuální cena skříně. Vždy je možné se vrátit o jeden či více kroků zpět. Po navržení celé skříně následuje objednávka a registrace zákazníka.

Jak si vestavěné skříně FLEXIBLE objednat
Jak si vestavěné skříně FLEXIBLE objednat

Skříň si můžete objednat přímo z domova nebo na prodejnách prostřednictvím autorizovaných prodejců. Rozvoz skříní je možný v rámci celé České republiky za ceníkové ceny podle on-line ceníku dopravy. Doprava je včetně vynášky zboží do domu nebo bytu. Pro vestavěné skříně Flexible byla zřízena speciální zelená infolinka, na které budou poskytovány kompletní informace o tomto produktu včetně poradenství a objednávek.

Montáž vestavěných skříní FLEXIBLE

Díky novému modernímu typu konstrukčních spojů, které jsou na skříních Flexible použity, je jejich montáž velmi jednoduchá, a proto je možné svěřit ji do rukou zákazníka. Skříň je doplněna obrázkovým návodem k montáži a instruktážním DVD s videonahrávkou montáže. Pokud se ani tak zákazníci při montáži nebudou vědět rady, mohou se s dotazy obrátit na firemní operátory na zelené lince určené k servisu a reklamacím. A ti, kdo si netroufnou skříň smontovat sami, mohou si montáž u firmy přiobjednat.

Publikováno: 25. 2. 2012, Autor: Elena a Libovický (text), Libovický (foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.