reklama

Střecha nejen pro nářadí

Když chcete mít krásnou zahradu, nevystačíte s motykou za dveřmi. Čím je pozemek větší, tím větší množství nářadí budete nejspíš považovat k zahradní tvorbě za nezbytné a je až s podivem, kolik věcí vyžaduje i malá zahrádka. Jenže kam s ním? Jako schůdné řešení se jeví hotový domek na nářadí, jaký nabízí společnost Lanit Plast.

Střecha nejen pro nářadí

„Domečku, domečku, kdo v tobě přebývá?“ Dětská říkanka může mít překvapivou odpověď: Hrábě, rýč, lopata. Sekačka na trávu. Spousta drobností, které se lehko poztrácí. A samozřejmě osivo, hnojiva, prostředky proti škůdcům - je toho prostě spousta.

Střecha nejen pro nářadí aneb Kovové domky
Střecha nejen pro nářadí aneb Kovové domky

Kam to všechno jenom dát

Ale je jasné, že ne každý z nás umí postavit kůlnu, ani že ne každému se do takového budovatelského dobrodružství chce. V takovém případě je rozumné sáhnout po hotovém výrobku, v tomto případě k lehko smontovatelné stavbě, kterou za nás vymyslili, ozkoušeli a jako „polotovar“ připravili jiní. V případě těchto drobných staveb od společnosti Lanit Plast máme možnost rozhodnout se mezi dvojím materiálem, řadou typů a také v cenovém rozpětí se můžeme pohybovat docela svobodně.

Kam to všechno jenom dát
Kam to všechno jenom dát

Levně a dobře

Klasiku představujíkovové domky, které nás zaujmou čistým výtvarným stylem trochu z jiných zeměpisných délek. Jejich výrobce totiž skutečně není zdejší – pocházejí z Austrálie. Je jich několik typů a všechny nás svými názvy zavedou k protinožcům: jmenují se totiž Melbourne, Sydney, Gladstone a podobně. Všechny jsou z profilovaného plechu s pevností rozhodně nejvyšší na našem trhu (na rozdíl od výrobků třeba z USA nebo Číny). Povrchovou úpravou je zinkování a lak. Dobře sem uskladníte zahradní, sportovní, ale i bazénové a grilovací potřeby.

Levně a dobře
Levně a dobře

I tady má plast budoucnost

Dobře zpracované plasty přinášejí řadu výhod a o své praktičnosti už dokázaly přesvědčit třeba v podobě velkých lahví i tak vysoce konzervativní národ, jakým jsou čeští pivaři. Ale zahradní domek z plastu? Oproti kovovým domkům, které musíte umístit na dlažbu nebo betonovou plochu, mají vlastní podlahu. A taky se na jejich stěnách tolik nekondenzuje vlhkost. Snadno je v zahradě přenesete na jiné místo a nikdy vám nezreziví. Samozřejmou výhodou jsou zaklapovací a šroubované spoje, takže i montáž domku, který koupíte v krabicích, je jednoduchá.

I tady má plast budoucnost
I tady má plast budoucnost
I tady má plast budoucnost
I tady má plast budoucnost

Někomu stačí skříň

A možná nepotřebujete samostatnou stavbu, ale stejně by se vám hodil prostor, kam před nepohodou postavíte kolo, aby nepřekáželo v chodbě nebo předsíni, kam šoupnout sekačku a nebo kde třeba skladovat nařezaná polena do krbu. V Lanit Plastu nabízejí takovou větší krabici - venkovní skříň s konstrukcí z masivních kovových profilů s boky a střechou z nerozbitného polykarbonátu a čelo kryje stahovací plachta. Je to moc šikovná věcička, a co do skříně schováte, je jen a jen na vás.

Někomu stačí skříň
Někomu stačí skříň
Někomu stačí skříň
Někomu stačí skříň

Více informací na www.lanitplast.cz nebo www.lanitgarden.cz.

Publikováno: 15. 3. 2012, Autor: Jiří Jan (text), Lanit Plast (foto), Profil autora: Redakce