reklama

Kvalitní oplocení vašeho domu vás rozhodně nezruinuje

Čeká vás stavba nového plotu nebo rekonstrukce toho starého? Počítáte každou korunu a máte napjatý rozpočet? Už se nemusíte bát. Představíme vám řešení, které ochrání peněženku i vaše nervy.

i (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)
Kvalitní oplocení a funkční garážová vrata není radno podceňovat (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)

Drátěné oplocení

Je vymezení nějakého pozemku pletivem těžké? Ať už se jedná o oplocení celé zahrady, anebo jenom její části - třeba výběhu pro slepice, není to nic, na co bychom bezpodmínečně museli shánět firmu: zkušenost a rada se však rozhodně hodí, i když třeba budujeme jenom jednoduchý drátěný plot. Drátěné ploty, skládající se ze sloupků a pletiva, jsou u nás stále nejrozšířenější.

Nelze se tomu divit – cenově jsou přijatelné a s jejich stavbou si poradíme sami. Bude to chtít jen vůli přestat o práci mluvit a pustit se do ní, být ve formě, a také mít šikovného pomocníka, který neodmlouvá a s nímž se o každý krok není nutné hádat, což vysiluje. Použité technické prostředky jsou minimální.

Nabídka oplocení je široká
i (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)
Nabídka oplocení je široká

Kovové oplocení

Kovový plot nemusíte pracně udržovat jako dřevěný nebo z pletiva, vydrží opravdu hodně. Kovové oplocení domu je ošetřeno s použitím nejúčinnější technologie protikorozní ochrany oceli. Na povrch oceli se nanáší zinkový povlak, který zabraňuje korozi v případě poškození nátěrové vrstvy. Vrstva práškové barvy pak chrání zinek před škodlivým vlivem atmosférických nebo chemických činitelů a dodává mu estetickou hodnotu.

Garážová vrata

Nové domy se dnes bez garáže prakticky nezastaví. Ke starým se často přistavují v rámci rekonstrukce. Garáž nám usnadňuje péči i drobné opravy v suchu a teple. Ostatně autíčku je lépe než na krytém stání v dobré garáži, kde ho neohrožuje nečas ani nenechaví lidé, o vandalech, kteří objedou karoserii pětikorunou jen tak z hecu, ani nemluvě.

Garážová vrata jsou na trhu dostupná hned v několika variantách, takže je snadné si vybrat. Vedle osobního vkusu budou kritériem při výběru především konkrétní podmínky, které máme a požadavky, jež na otevírání garáže klademe. V neposlední řadě pak i částka, kterou nás to bude stát.

Nabídka garážových vrat je opravdu široká
Nabídka garážových vrat je opravdu široká (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)
Vybírat můžete podle vašeho vkusu a možností
Vybírat můžete podle vašeho vkusu a možností (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)

Kované oplocení

Pocit jistoty a bezpečí ve vašem domě umocní kovaný plot. Je symbolem poctivé kvalitní práce a spolehlivě odrazuje nevítané návštěvníky. Díky různé úpravě horní části výplně, mnoha barevným odstínům a ozdobným prvkům dodá domu jedinečný charakter. Kované oplocení je dnes širokou škálou vzorů nedílnou součástí památkově chráněných objektů stejně jako moderních novostaveb.

Kované ploty vydrží skutečně skoro vše
Kované ploty vydrží skutečně skoro vše (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)
A hodí se i k modernímu stylu bydlení
A hodí se i k modernímu stylu bydlení (Zdroj: Pilecký, s.r.o.)

Kované oplocení je vhodné pro každý pozemek. Nezáleží na velikosti ani typu terénu. Tvoří je dokonalý systém složený z plotových dílců, bran, branek a sloupků. Jeho montáž je proto snadná a rychlá. Všechny prvky systému tvoří harmonický celek a mohou se libovolně kombinovat a sestavovat.

Zdroj informací: Pilecký, s.r.o.

Publikováno: 5. 11. 2022, Autor: Pilecký, s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce