reklama

Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter

Podle designérů je „samozřejmá a přece svá“. Organicky plynoucí tvary vytváří z této baterie téměř sochařské dílo. Geometricky plynoucí tělo baterie a speciální nízký vývod propůjčují baterii JADO JOY eleganci a charisma. Součástí emoční výpovědi je i ovládací páka, která tvoří horní díl těla baterie. Skrývá v sobě inovativní zdvihací technologii, která svou rafinovanost odhalí až během používání baterie. Díky ní je JOY nejen elegantní, ale také vysoce funkční. A ovládat se dá zcela intuitivně.

Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter

Díky svému vzhledu, který působí dojmem lehkosti a štíhlosti, pozvedne tato elegantní baterie každou koupelnu. S uvedením této vodovodní baterie na trh se počítá letos v létě.

Vysoká kvalita zpracování a dokonalá funkčnost jsou u této série baterií se svěžím moderním vzhledem samozřejmostí, velkou devizou nové generace je optimální vyvážení pro všechna umyvadla. Dvojnásobná výška kohoutu nabízí větší úhel vodního proudu – a tím i pohodlnější mytí rukou.

JADO JOY
JADO JOY

Spojením vysoké funkčnosti a propracovaného designu reflektuje CeraPlan III minimalistický soft-kubistický architektonický trend. Díky tomu tato série dokonale ladí se současným pojetím kultury bydlení a životního stylu. Výjimečnost tohoto bestselleru mezi vodovodními bateriemi umocňují i použité materiály - samozřejmě té nejvyšší kvality.

Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter
Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter
Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter
Vodovodní baterie JOY má nezaměnitelný charakter

Design baterií CeraPlan III a JOY má na svědomí designerské studio ARTEFAKT Industriekultur z Darmstadtu. Designéři Tomas Fiegl a Achim Pohl se při své práci drží motta: „osekat vše až na identitu“. U každého výrobku se soustředí vždy na jeho základní vlastnosti a na to, jak je zvýraznit. Tento přístup se skrývá i za funkčním a zároveň atraktivním vzhledem CeraPlan III a JOY.

CeraPlan III
CeraPlan III

Svým mimořádným vzhledem uchvátila i více než 50 členů poroty v letošním ročníku prestižních designových cen iF Design Awards. Prestižní cenu iF Award, která již více než 60 let oceňuje ty nejlepší designové počiny, získaly na veletrhu v Hannoveru hned dvě kolekce vodovodních baterií - CeraPlan III a JOY (uváděná pod značkou JADO). Baterie Joy získala dokonce zlatou cenu pro absolutního vítěze kategorie design výrobku. Konkurence v této kategorii přitom byla obrovská. Odborná porota vybírala vítěze z 3249 výrobků.

Více se dozvíte na www.idealstandard.cz.

Publikováno: 8. 7. 2014, Autor: Ideal Standard (text a foto), Profil autora: Redakce