reklama

Bílé ploty nestárnou

Dům s červenou střechou a bílým plotem je představa ideálního domova, který máme v sobě hluboce zakořeněný téměř všichni. Plot je první věc, které si u domu všimneme. Je to bariéra, ochrana a zároveň vstupní brána do našeho domova. Při jeho výběru si dejte dobře záležet, budete kolem něj chodit každý den po mnoho let. Konkrétně 14.600x, pokud počítáme, že kolem plotu projdete 4krát denně po dobu 10 let. Krásný, nový, bílý, laťkový plot, který nezestárne a neoloupe se, můžete mít už dnes!

Bílé ploty nestárnou

BEZ BROUŠENÍ A NATÍRÁNÍ

Bezúdržbová prkna WoodPlastic jsou vyrobena z kompozitu 60% dřeva, 40% kvalitních polymerů. Díky tomu vynikají přirozeným vzhledem dřeva a zároveň nabízejí vlastnosti vysoce odolného plastu. Plotové lišty z WPC odolávají rozmarům počasí (dešti, sněhu i slunečnímu záření), aniž by ztrácely barevnost či tvar. Barva, kterou si vyberete, se nikdy neoloupe, nezešedne ani nezflekatí. Kompozitní prkna WPC není nutné natírat, olejovat, brousit ani jinak ošetřovat. Při běžném znečištění stačí pouze omýt mýdlovou vodou. Navíc výrobce poskytuje záruku 25 let na dřevokazné houby, hnilobu a hmyz.

BEZ BROUŠENÍ A NATÍRÁNÍ
BEZ BROUŠENÍ A NATÍRÁNÍ

NOVINKA - odstín laté

Na přání zákazníků se začala letos vyrábět novinka - bezúdržbové latě v odstínu laté, v nabídce jsou 2 velikosti (70x16 mm a 90x16 mm) a několik délek. Využít můžete také jedinečné možnosti pořídit si plotová prkna v délce na míru. Vybírat můžete mezi hladkými prkny a prkny s texturou dřeva. Širší plotovky mají z jedné strany zajímavé drážky. Cena od 93 Kč/ 90 cm bez DPH.

NOVINKA - odstín laté
NOVINKA - odstín laté

Výhodou je, že bílé ploty můžete barevně i typově jednoduše sladit s terasou, nebo můžete stejná prkna použít pro výplň vrat, bran, zábradlí, nebo si z nich vyrobit sladěný zahradní nábytek či květináče apod. WoodPlastic vyrábí totiž nejen WPC plotová prkna, ale i prkna na terasy, balkony nebo venkovní chodníčky až v 8 odstínech. Podrobnější informace naleznete na www.mojeterasa.cz nebo www.woodplastic.cz.

NOVINKA - odstín laté
NOVINKA - odstín laté

Kde koupit?

Přijeďte si nový bílý plot vybrat do WPC terasového centra v Praze Štěrboholích, v Brně nebo Ostravě. Na velké ploše uvidíte desítky typů již nainstalovaných teras a plotů na denním světle, vystavených celoročnímu působení rozmarů počasí.V nabídce je celkem 32 druhů prken hladkých, drážkovaných i s texturou nebo žíháním až v 8 odstínech od medově zlatavého cedaru, přes oblíbený teak, načervenalý merbau, palisander, až k šedému inoxu a grey a téměř černému ebenu. Novinkou je právě bílá barva laté.

Publikováno: 16. 9. 2014, Autor: WoodPlastic (text a foto), Profil autora: Redakce