reklama

Za sekundu vítězem!

Poprat se v životě musíte s ledasčím. Ale s lepením se vážně trápit nemusíte. Když se něco hroutí, láme nebo odpadává a vy máte být ten vítěz, který to dá do kupy, potřebujete jediné: lepidla Loctite! A pár sekund svého času.

Za sekundu vítězem!

Pokud jste zatím na poli domácích oprav kutilství vždycky patřili spíš k těm poraženým, je ta pravá chvíle to změnit. Sekundová lepidla Loctite jsou připravená z vás učinit vítěze: při opravách i připevňování. Ať potřebujete oslnit novou holku (nebo kluka), udělat radost své drahé polovičce nebo pomoct třeba sousedce, s Loctitem to bude hračka tak jako tak. Ve své nabídce má tolik pomocníků, s nimiž si může na kutila hrát každý. Už žádný nešika. Teď vám to půjde od ruky!

Loctite Power Easy Gel - za sekundu vítězem!
Loctite Power Easy Gel - za sekundu vítězem!

Flexibilní a ve vteřině odolný

Bavit by vás mohl Loctite Power Flex Gel. Je to silák! Má konzistenci průhledného gelu, ale nestéká (vyhnete se zalepeným prstům, i když lepíte vertikálně). Může za to přidaná guma, s níž navíc Power Flex Gel vytváří velmi flexibilní spoje. Po nanesení zasychá a je funkční do 10 sekund, nicméně spoj zůstává flexibilní, netrhá se, odolává otřesům, výkyvům teplot a je voděodolný. Bez obav jej můžete použít na porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, plasty (kromě PE/PP) a papír. Manipulace s lepidlem je tak jednoduchá, že ji zvládnou i majitelé „levých rukou“: stačí odšroubovat uzávěr a lepit. Za sekundu je hotovo. S jedinou kapkou! A bát se nemusíte ani toho, že by vám po použití lepidlo zatuhlo v hrdle aplikátoru, když jej dobře uzavřete. Příště jej zase jen odšroubujete a budete lepit. Rychle. Snadno. Pevně.

Flexibilní a ve vteřině odolný
Flexibilní a ve vteřině odolný
Flexibilní a ve vteřině odolný
Flexibilní a ve vteřině odolný

Pro „váhavé střelce“

Pokud si na opravy moc nevěříte, nevadí. I vy můžete sáhnout po sekundovém lepidlu – ideálně po Loctite Power Easy Gel. Na rozdíl od ostatních „vteřiňáků“ vám totiž dá dvojnásobek času, abyste lepení mohli opravit (mít na to budete až 120 sekund!!!). Opravy se tedy obejdou bez zbytečné nervozity a dopadnou k vaší spokojenosti. Máte tolik času, že i když se napoprvé netrefíte, můžete klidně posunovat tak dlouho, až opravovaná věc přesně zapadne. Použít toto lepidlo přitom můžete s klidem opět na spoustu povrchů: keramiku, plasty, kovy, kůži, papír, karton. A co je skvělé, prakticky nezapáchá. Jako vlastně všechna lepidla Loctite.

Univerzální pomoc

A do třetice všeho dobrého a rychlého (lepení). Univerzální lepidlo Loctite 60 sec. doma upotřebíte nejen pro drobné opravy, troufnout si s ním můžete i na větší problémy. Do cca 60 sekund je tohle lepidlo ochotné přilnout, do 24 zatvrdne zcela a vyřeší vaše problémy s opravami či nedodělky jednou pro vždy. Je to opět čirý gel, voděodolný, zvládá otřesy. A aby fungoval, jak má, je třeba jej nanášet jen na čisté a suché povrchy (kov, papír, dřevo, guma, většina plastů). Pak se vám odvděčí nekonečnou funkčností. Jednoduše, rychle a jednou pro vždy.

Univerzální pomoc
Univerzální pomoc
Univerzální pomoc
Univerzální pomoc

Prostě nyní můžete být vítězem. S Loctitem, co zlomíte, to slepíte.

www.loctite-superattak.cz

Univerzální pomoc
Univerzální pomoc
Univerzální pomoc
Univerzální pomoc

Publikováno: 26. 6. 2017, Autor: Henkel (text a foto), Profil autora: Redakce