reklama

Společnost CEMEX dokončila zavedení platformy CEMEX Go u zákazníků po celém světě

CEMEX Go je nejmodernější digitální řešení pro obchodní potřeby zákazníků. Akcentuje závazek společnosti CEMEX poskytovat mimořádné zákaznické zkušenosti prostřednictvím digitální technologie.

Společnost CEMEX dokončila zavedení platformy CEMEX Go u zákazníků po celém světě

Společnost CEMEX úspěšně dokončila zavedení své platformy CEMEX Go, která pokládá základy vyššího standardu zákaznických služeb v globálním odvětví stavebních materiálů. Společnost se zavázala k aktivnímu vývoji inovativních produktů a nejmodernějších řešení, která pomáhají naplňovat obchodní potřeby zákazníků. Současný úspěch platformy CEMEX Go svědčí o přístupu společnosti, který se zcela orientuje na zákazníka, a jejím neúnavném úsilí inovovat a zdokonalovat.

V CEMEXU jsou nesmírně hrdi na to, že jejich vize poskytovat mimořádné zákaznické služby prostřednictvím digitálních technologií byla realizována ve prospěch zákazníků po celém světě. Platforma CEMEX Go, jež dokázala změnit zavedené zvyklosti, je etablovaným nástrojem, který je pro zákazníky nezbytný. Je přístupný kdykoliv a odkudkoliv, a pomáhá tak provozovat obchodní činnost s vyšší efektivitou.

A to není zdaleka vše. Toto je teprve počáteční fáze probíhající digitální transformace ve společnosti CEMEX, jejímž cílem je poskytnout zákazníkům zcela mimořádnou zkušenost prostřednictvím několika kanálů a zásadně změnit podobu odvětví stavebních materiálů. Platformu CEMEX Go budou i nadále vyvíjet, aby mohli zlepšovat služby, které svým zákazníkům poskytují.

K významným milníkům platformy CEMEX Go dosaženým k dnešnímu datu patří:

  • Dostupnost ve 21 zemích.
  • Platformu CEMEX Go nyní používá 96 % stálých zákazníků společnosti.
  • Prostřednictvím platformy se zpracovává 45 % prodejů, které CEMEX uskuteční na celosvětové úrovni.
  • Každoročně je prostřednictvím platformy realizováno více než 500 000 plateb.
  • Prostřednictvím platformy CEMEX Go je každoročně realizováno 1,5 milionu dodávek.
Společnost CEMEX dokončila zavedení platformy CEMEX Go u zákazníků po celém světě
Společnost CEMEX dokončila zavedení platformy CEMEX Go u zákazníků po celém světě

Platforma CEMEX Go je nejmodernější řešení, které mění zavedené zvyklosti a které automatizuje pracovní toky od objednávky k platbě a umožňuje zákazníkům pohodlně nakupovat produkty, sledovat jejich dodání a řídit objednávky v reálném čase. Platforma přináší doposud nepoznanou mimořádnou zákaznickou zkušenost a je jedinou platformou svého druhu v globálním odvětví stavebních materiálů. Platforma CEMEX Go navíc zcela mění roli prodejců společnosti, kterým poskytuje více času na kvalitní péči o zákazníky.

Díky platformě CEMEX Go mohou zákazníci kontrolovat veškeré aspekty svých obchodních vztahů se společností CEMEX, přičemž jim zároveň zajišťuje soběstačnost a kompletní a nepřetržitou kontrolu objednávek. Platforma CEMEX Go též představuje plně zabezpečené a důvěryhodné digitální řešení, které usnadňuje zákazníkům život a poskytuje jim rychlý přístup k podrobným informacím, hloubkovým analýzám a obchodním přehledům. Díky tomu mohou činit informovaná rozhodnutí a zefektivnit svou činnost.

Platforma CEMEX Go je projekt v oblasti výzkumu a vývoje, inovací a obchodního rozvoje společnosti CEMEX vyvíjený celosvětovou sítí pro spolupráci při výzkumu a vývoji pod vedením výzkumných center CEMEX se sídlem ve Švýcarsku.

VIDEO o CEMEX Go můžete shlédnout zde.

CEMEX je globální společností zabývající se stavebními materiály, která dodává vysoce kvalitní produkty a spolehlivé služby. Společnost CEMEX má za sebou bohatou historii iniciativ pro zlepšení života svých zákazníků, a to pomocí inovativních stavebních řešení, zlepšení v oblasti efektivity a úsilí při prosazování udržitelné budoucnosti.

Bližší informace o společnosti CEMEX naleznete na: www.cemex.com, www.cemex.cz.

Publikováno: 7. 6. 2019, Autor: Cemex (text a foto), Profil autora: Redakce