reklama

Aplikace na vyhledávání hmoždinek

Hledat se dá ledacos. Zatoulané klíče, zaběhnutou kočku nebo včerejší den. Dokonce na některé hledání lze použít aplikaci nebo-li apku. Ale už jste někdy zkoušeli hledat tu správnou hmoždinku? Tak i na jejich vyhledávání existuje aplikace, kterou vymysleli u fischera.

Aplikace na vyhledávání hmoždinek

Hmoždinky jsou nezbytnou součástí každé kutilské dílny. Bez nich můžeme do zdi natlouci tak maximálně hřebíky a pokud se je budeme snažit přibít do betonu, můžeme zažít nejedno napínavé odpoledne. Oproti tomu hmoždinky od fischera jsou malý kousek nylonu s neuvěřitelnou silou. Jsou vhodné jak do betonu, tak do sádrokartonu, ytongu i cihel. Ale při pohledu do regálů hobby marketů, kde je hmoždinek nepřeberné množství, začneme většinou ztrácet jistotu. Kam kterou použít? A jakou mají nosnost? Co od nich můžeme očekávat?

Aplikace na vyhledávání hmoždinek
Aplikace na vyhledávání hmoždinek

Ve většině případů nám jistě poradí odborný personál. Nebo by aspoň měl poradit. A nebo můžeme jít s dobou a stáhnout si apku. Že se to zdá jako nesmysl? Společnost fischer, která se kotvicím systémům, vrutům i hmoždinkám věnuje už víc než dvacet let, vyvinula aplikaci Vyhledávač hmoždinek pro kutily pro iOS a Android. Apku Vyhledávač hmoždinek pro kutily najdete v App store pro telefony s iOS nebo v Obchod Play pro telefony s Androidem. Apka je schopna rozeznat všechny druhy hmoždinek a poradí nám zcela spolehlivě, do kterého materiálu jí lze použít, jakou má nosnost a zda má či nemá speciální kotvící prvky. Díky apce od fischera budeme sami odborníci.

Více na www.fischer-cz.cz.

Publikováno: 5. 6. 2019, Autor: Martina Pilzová (text), fischer (foto), Profil autora: Redakce