reklama

Spolehlivý brigádník i výpomoc na zahradu či do domácnosti – to vše umí nový projekt Ideální brigáda

Mnoho firem se bez brigádníků, zejména těch sezónních a pro nárazové práce, neobejde. Ale nejde jen o velké fabriky, montovny nebo třeba spediční firmy. Mnohdy hledá malá zámečnická dílna svářeče pro větší zakázku, případně potřebujete soukromě brigádníka domů – na úklid po malířích, na pomoc se stavbou zahradního přístřešku, na údržbu zahrady či na doučování a hlídání dětí. A s tím vším umí pomoci nový projekt Ideální brigáda.

Spolehlivý brigádník i výpomoc na zahradu či do domácnosti – to vše umí nový projekt Ideální brigáda

Trh brigád byl až doposud velice opomíjeným

Neuměli jej uchopit ani větší hráči, kteří jinak již velice dobře zvládají běžné nabídky pracovního trhu týkající se trvalých pracovních úvazků. Na vlastní kůži potíže se sháněním brigádníků poznali i lidé, kteří stojí za projektem Ideální brigáda. Pracovali jako personalisté v nejmenované výrobní společnosti a jejich prací bylo neustálé shánění dočasné pracovní síly. Brigádnici se hledali pro mimořádné směny, i jako zástup za nemocné zaměstnance. A ne vždy se jim stavy podařilo naplnit. Sehnat spolehlivého brigádníka, který se na směnu dostavil a byl schopen odvést kvalitní práci, nebylo vůbec jednoduché. I proto se zakladatelé nového projektu rozhodli zjednodušit život firmám, které brigádníky najímají, ale i lidem, kteří hledají brigádu jako možnost přivýdělku.

Konec honu na brigádníky naslepo

Nespokojení byli všichni – zaměstnavatelé i brigádníci. Díky systému Ideální brigáda mají dnes obě stany větší výběr, lepší přehled, zjednodušila se komunikace a zaměstnavatel s potenciálním brigádníkem mají na sebe navzájem reference. Což je velice důležitý benefit celého systému.

Jak ulovit dobrého brigádníka?

Za malý poplatek v ceně 20 až 100 Kč za jednu poptávku máte možnost jako registrovaný zaměstnavatel (zájemce o brigádníky) rozeslat poptávku na konkrétní brigádu. (Za přijetí pracovníka pak zaplatíte 10 až 50 Kč, za den trvání brigády 20 Kč). Celý systém je skutečně jednoduchý, nezatěžuje vás vyplňováním zbytečných informací a poplatky nejsou nijak vysoké. Peníze firmě systém šetří díky zjednodušení hledání brigádníků v podstatě okamžitě. Jednotlivé položky nemusíte platit samostatně. Vždy si nabijete finanční kredit, ze kterého se pak tyto položky strhávají.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Spravujte si v systému nové i staré brigádníky

Řada firem má už svoji vlastní databázi brigádníků. Bylo by nepraktické spravovat tuto starou databázi samostatně. Firmám je proto umožněno v systému Ideální brigáda spravovat nejen nové brigádníky, ale i ty staré, vlastní, které lze do systému přidat. Funkcionality pak umožňují snadnější správu i komunikaci s brigádníky.

Brigádník na fušku

Ani jako soukromá osoba nejste v systému nevítanými. Právě naopak. Celý je nastaven tak, aby vám pomohl najít zedníka na nové omítky, učitele klavíru pro dceru, doučování matematiky pro syna, paní na úklid jednou týdně, nebo třeba někoho, kdo vám poseká zahradu, když to vy nestíháte.

Konečně snadno dostupná brigáda

Web Idealnibrigada.cz je však doslova spásou i pro samotné zájemce o brigády. Potěší každého, kdo si chce najít brigádu či vedlejšák. Je šitý na míru studentům, ženám v domácnosti, na mateřské dovolené i na rodičovské, nezaměstnaným, důchodcům a každému, kdo hledá možnost přivýdělku.

Zdá se, že končí doba pracného shánění brigád, marného obcházení potenciálních zaměstnavatelů, rozesílání desítek až stovek životopisů a krátkodobých prací u zaměstnavatelů, kteří neumí splnit své sliby. Díky přehlednému systému vám budou chodit jako registrovanému zájemci o brigádu přesně ty nabídky, jaké hledáte, a to pokud jde o typ práce, honorář, pracovní čas apod. Navíc budete mít k dispozici hodnocení konkrétního zaměstnavatele ze strany jiných brigádníků. Takže rychle zjistíte, jestli je to pro vás ta pravá práce nebo ne.

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.

Jako zájemce o brigádu můžete celý systém využívat zcela zdarma, bez ohledu na počet hledaných brigád i získaných pracovních nabídek. Nezapomeňte samozřejmě na dobrou pracovní morálku a dochvilnost. Zaměstnavatel vás bude po brigádě hodnotit a v systému Ideální brigáda budete mít svoji pomyslnou vizitku. Pokud dobrou, získáte určitě více kvalitnějších pracovních příležitostí.

Publikováno: 27. 5. 2019, Autor: Idealnibrigada.cz (text a foto), Profil autora: Redakce

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Prima DOMA MEDIA s.r.o.