reklama

Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.

Věděli jste, že i na střešní okna můžete použít sítě do oken a užívat si tak klidný spánek při otevřeném okně bez bzučení u ucha a štípanců na těle? Podkrovní pokoje bývají v létě pekelně vyhřáté od slunce a představa, že byste na noc okna zabednili a zabránili tak vklouznutí nepříjemného hmyzu do místnosti, je téměř nereálná. Pomoc ze svízelné situace nabízejí tesa sítě do střešních oken. Umožňují proudění čerstvého vzduchu do ložnice a zároveň do místnosti nepustí žádné otravné bodavé a bzučící drobné živočichy.

Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.

Společnost tesa nabízí kromě běžných samolepicích sítí do oken a dveří i různé speciality. Jednou z nich jsou právě sítě proti hmyzu do střešních a výklopných oken. Díky síťovině s pružným gumovým lemem je možné i po umístění sítě okno snadno otevírat a zavírat. Montáž sítě na střešní okna nevyžaduje žádnou složitou instalaci, nepotřebujete žádné nářadí, není nutné vrtat ani přitloukat hřebíky. K instalaci sítí na šikmou stěnu je použita technologie tesa Powerstrips®. Jedná se o oboustranně lepicí proužky, na které připevníte rohové háčky a na ně následně natáhnete síť proti hmyzu. V případě potřeby snadno odstraníte bez zanechání zbytků od lepidla. Síťku lze prát při teplotě 30°C.

Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.
Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.
Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.
Ochrana proti hmyzu. Pro nerušený spánek.

Tesa síť proti hmyzu do střešních oken je nabízena také ve variantě se sluneční clonou. Síťovina je u tohoto typu opatřena navíc hliníkovou vrstvou, která odráží sluneční paprsky. Znatelně tak snižuje teplotu uvnitř místnosti. Navíc zabraňuje vyblednutí barev u nábytku, obrazů nebo koberců a chrání televizory a PC před sluncem. Sítě do střešních oken jsou na trh dodávány v rozměru 1,20m x 1,40m.

Otevírací síť proti hmyzu

Okna mnoha domů jsou vyzdobena truhlíky s květinami. V případě, že byste na okno připevnili klasickou síť proti hmyzu, těžko byste potom truhlíky zalévali. Je potřeba na okno umístit speciální otevírací síť, kterou v případě potřeby snadno otevřete a pak zase zavřete, čímž zabráníte průniku hmyzu do místností. Otevírací síť tesa je ideální právě pro okna s truhlíky nebo s venkovní roletou, žaluzií či okenicí. Antracitová barva sítě zajišťuje výbornou průhlednost. K dispozici v rozměru 1,30m x 1,50m.

Otevírací síť proti hmyzu
Otevírací síť proti hmyzu
Otevírací síť proti hmyzu
Otevírací síť proti hmyzu

Moskytiéra

Nechcete-li z jakéhokoliv důvodu připevňovat sítě do oken, a přesto si chcete dopřát klidný nerušený spánek, je možnost zvolit moskytiéru od společnosti tesa. Nad postel jí snadno připevníte pomocí stropního háčku a speciálního oboustranně lepicího proužku Powerstrips. Moskytiéra je vhodná pro stropy do výšky 2,5 m. Je použitelná na jednolůžka i dvojlůžka. Díky praktickému přepravnímu vaku a snadno odstranitelnému a znovupoužitelnému háčku na strop ji využijete nejenom doma, ale i při cestování a na dovolené.

Moskytiéra
Moskytiéra
Moskytiéra
Moskytiéra

Širokou nabídku sítí proti hmyzu od společnosti tesa doplňují hliníkové rámy do oken a dveří. Patentované konstrukční prvky stavebnice hliníkového rámu tesa® Insect Stop ALU COMFORT umožňují snadné a efektivní sestavení. Rám jednoduše upravíte dle velikosti vašich oken. V letních měsících pak rám jednoduše na okno nasadíte a před zimou zase sundáte a tak opakujete každou sezónu. Není nutné vrtat do oken ani dveří. Pro umístění hliníkového rámu do dveří nabízí tesa adaptér pro zavěšení rámů.

Kompletní přehled tesa sítí proti hmyzu najdete na webových stránkách www.tesa-tape.cz, kde můžete zároveň výrobky i objednat.

Publikováno: 16. 5. 2019, Autor: tesa tape (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce