reklama

CEMEX VENTURES - Příležitost pro české startupy

CEMEX Ventures spouští Construction Startup Competition 2019: „Přihlaste se. Rozrůstejte se. Dejte o sobě vědět.“ Soutěž cílí na podnikatele a začínající podniky z celého světa, které usilují o inovace ve stavebním průmyslu. Výzva je otevřená pro účastníky z celého světa do 21. dubna 2019.

CEMEX VENTURES - Příležitost pro české startupy

Společnost CEMEX Ventures oznámila spuštění výzvu Construction Startup Competition 2019, kde bude hledat začínající podniky, jež mají ambice vést transformaci stavebního průmyslu. Pod sloganem „Přihlaste se. Rozrůstejte se. Dejte o sobě vědět.“ představuje CEMEX Ventures, otevřená kapitálová jednotka pro inovace a podnikání společnosti CEMEX, svou třetí výzvu, která je otevřena od konce února do 21. dubna 2019. Vyzývá podnikatele a začínající podniky z celého světa, aby si ve stavebním ekosystému vybudovali jméno, rostli a nabídli své řešení průmyslu.

Vítězové budou oceněni z hlediska svého vztahu vůči šesti oblastem příležitostí definovaným společností CEMEX Ventures: např. inteligentní budovy a města; optimalizace řízení dodava-telského řetězce; konstrukce s inovativními materiály a stavebními postupy; a optimalizace produktivity, efektivity a kvality každodenního řízení práce na stavbě.

Pro podání přihlášky klikněte zde:http://www.cemexventures.com/construction-startup-competition/

Publikováno: 9. 4. 2019, Autor: Cemex (tisková zpráva) , Profil autora: Redakce