reklama

Pohodlné pracovní oblečení, ve kterém budete vypadat dobře? To je nová kolekce Dayboro

Pracovní oblečení z kolekce Dayboro je v současnosti to nejatraktivnější, co můžete v nejnovějším katalogu CERVA najít. Jednotlivé kousky z kolekce jsou nejenom velmi funkční, ale i pohodlné. Navíc sledujeme trendy a proto chceme, abyste v naší nové kolekci rovněž i dobře vypadali.

Pohodlné pracovní oblečení, ve kterém budete vypadat dobře? To je nová kolekce Dayboro

Kolekce Dayboro je vyrobena z unikátního materiálu TRIFIBETEX, jenž je kombinací přírodní bavlny a syntetických vláken polyesteru a spandexu. Kombinace těchto materiálů vytváří z TRIFIBETEXU tkaninu, která vám zajistí maximální volnost pohybu a komfort i při práci na kolenou nebo v leže.

Kromě skvělého vzhledu a pohodlí je kolekce Dayboro navíc vybavena celou řadou praktických vychytávek:

 • Zesílený materiál na namáhaných místech
 • Reflexní prvky zajišťující vaši bezpečnost i za snížených světelných podmínek
 • Praktická poutka a kapsy na nářadí i mobilní telefon
 • Flexibilní systém v pase, který zajišťuje, že vám kalhoty perfektně padnou jak ve stoje, tak vleže

Pracovní oděvy Dayboro budou dodávány v široké škále velikostí, navíc bude možno si vybrat z celkem 6 atraktivních barevných kombinací.

Z kolekce Dayboro si může vybrat opravdu každý, ať už hledá montérkové kalhoty na halu nebo kraťasy do horkých letních dnů. V zimě pak zahřeje prodloužená zimní bunda nebo zimní pilotka, které opět splňují ty nejpřísnější nároky na funkčnost a pohodlnost.

Pohodlné pracovní oblečení, ve kterém budete vypadat dobře? To je nová kolekce Dayboro
Pohodlné pracovní oblečení, ve kterém budete vypadat dobře? To je nová kolekce Dayboro

Kompletní kolekce zahrnuje:

 • Kalhoty do pasu
 • Kalhoty s laclem
 • 3/4 kalhoty
 • Šortky
 • Bunda s odepínací kapucí
 • Mikina s kapucí
 • Softshellová bunda
 • Prodloužené zimní bundy (parky)
 • Zimní pilotky

Materiál umožňující naprostou volnost pohybu

Čím je kolekce Dayboro tak jedinečná? Běžná zkušenost většiny uživatelů pracovních oděvů je podobná. Praktický svršek, který má plnit především svou ochranou funkci. Na pohodlí uživatele nebo dokonce design se v minulosti příliš nehledělo.

U kolekce Dayboro tomu je však jinak. Pracovní oblečení samozřejmě splňuje svou primární funkci, tedy chránit, kromě toho však je však velmi pohodlné a velký důraz je kladen i na stránku designu. Unikátní a inovativní materiál TRIFIBETEX, zajišťuje maximální pohyblivost a pohodlí. S trochou nadsázky by se dalo říci, že jsou pracovní oděvy z kolekce Dayboro natolik pohodlné, že v nich budete chtít i spát.

Říkáte si, co to ten TRIFIBETEX vlastně je? Není divu, že tápete, jedná se o unikátní, materiál, jenž je směsí 3 vláken – bavlny, polyesteru a elastického vlákna spandex. Kombinace přírodního a dvou syntetických vláken zajišťuje maximální komfort a flexibilitu pohybu při jakékoliv práci. Zároveň je zachována funkčnost. Každé vlákno hraje v materiálů TRIFIBETEX svou specifickou roli:

 • Bavlna – přírodní vlákno, které tvoří téměř dvě třetiny tkaniny TRIFIBETEX, zajišťuje velmi příjemný pocit na dotek, vysokou prodyšnost a výbornou savost materiálu.
 • Polyester – průmyslově vyráběné vlákno, které se podílí na nové tkanině ze 35 procent, zvyšuje pevnost, a zároveň dodává tkanině tvarovou stabilitu, odolnost proti ušpinění a celkově zvyšuje životnost výrobku i při častém praní.
 • Spandex – materiál specifický skvělou vlastností. Dokáže se v napětí natáhnout až na dvojnásobek své původní délky a posléze navrátit do původního rozměru. Oděvy vyrobené ze tkaniny TRIFIBETEX tak jsou pohodlné, ať už pracujete v leže, v sedě nebo vaše práce vyžaduje široký rozsah pohybu.
Materiál umožňující naprostou volnost pohybu
Materiál umožňující naprostou volnost pohybu

Pracovní oděvy z kolekce Dayboro vyrobené z nejnovějšího materiálu TRIFIBETEX tak splňují náročné požadavky na vysoký komfort nošení, snadnou údržbu i dlouhou životnost, díky vysokému obsahu bavlny jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí.

Publikováno: 21. 6. 2019, Autor: Cerva (text a foto), Profil autora: Redakce