reklama

Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware

Těžká práce vyžaduje speciální nářadí – kladiva, bourací palice, sekery, nůžky na plech nebo speciální nože – prostě pořádný „hardware“. Přesně to splňuje hobby řada výrobků společnosti Fiskars, která je určená pro těžkou práci, pro silné chlapy. Ne nadarmo nese označení právě Fiskars Hardware. Jedině s kvalitním nářadím se totiž práce stane zábavou a přinese nejen užitek, ale i tolik potřebný relax v dnešní přetechnizované době.

Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware

Výrobky Fiskars Hardware se sice řadí do oblasti hobby, ale rozhodně si nezavdají s profesionálním nářadím určeným pro těžkou práci. S nimi zvládne každý kutil svůj přesně vytyčený cíl – ať je to přestavba zahradní zídky, naštípání dřeva na zimu, zatlučení kolíků a vytyčení stavby nového zahradního altánu, zbudování lehké plechové stříšky pro kola.

Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware
Nářadí pro pořádné chlapy – to je Fiskars Hardware

Fiskars Hardware, pořádná práce bez zbytečné námahy a bolesti

Stejně jako všechny výrobky je i hobby řada nářadí Fiskars Hardware vyvíjená s lidmi a pro lidi. Dokonalý ergonomický tvar, unikátní systém redukující nárazy, vysoce odolná konstrukce, dokonalá vyváženost. Pracovat s tímto nářadím zvládne i člověk, který běžně bourací práce, sekání, zatloukání a vytloukání, sbíjení a rozbíjení zkrátka nedělá… Nářadí je navrženo tak, aby dokonale sedělo v rukách, aby tlumilo vibrace, aby se stalo vaší prodlouženou rukou a vy jste s ním vydrželi pracovat opravdu dlouho, a přitom si práci neskutečně užívali.

I když s kladivem, bourací palicí, sekerou nebo kladivem udeříte opravdu silně a opakovaně, přesto budou vaše ruce, paže a zápěstí dokonale chráněné před otřesy, které způsobují únavu, zbytečnou námahu a ve výsledku i bolest.

Stávající řada nářadí Fiskars Hardware je nyní rozšířena o další nové nástroje.

Nůžky na plech Fiskars Hardware

Řada nářadí Fiskars Hardware zahrnuje například kladiva, bourací palice, sekery nebo nože, vše speciálně navržené na tu nejtěžší práci. Nově do této řady přibylo hned šest nových druhů nůžek na plech, několik nových pákových štípacích kleští, nůžky na náročnou práci a několik pracovních nožů.

Nůžky na plech Fiskars Hardware
Nůžky na plech Fiskars Hardware

  • Převodové nůžky na plech Hardware, přímé - Celková délka nůžek je 255 mm a jsou vhodné stříhání plechu. Mají v sobě zabudovaný šikovný převodový mechanismus PowerGear, díky kterému je střižný výkon o 40 % větší. Jsou určeny pro kutily i profesionály.
Nůžky na plech Fiskars Hardware
Nůžky na plech Fiskars Hardware

  • Univerzální nůž se zasunutelnou čepelí Hardware CarbonMax - Pracovní nůž CarbonMax má ergonomicky tvarovanou pogumovanou rukojeť, díky které skvěle padne do ruky a nesmeká se. Nůž je vybaven úložištěm na 5 náhradních břitů, které vám dovolí kontinuálně pracovat, přičemž výměna břitů je velmi rychlá a pohodlná. Boční pojistka zabraňuje náhodnému stažení nože.

Publikováno: 31. 8. 2019, Autor: Andrea (text), Fiskars (foto) , Profil autora: Redakce