reklama

Muži v černém nám postavili garáž za odpoledne!

Moderní technologie ve stavebnictví nám umožňují mnohdy realizovat téměř zázraky. Ale postavit garáž, která vypadá jako zděná za pouhých šest hodin? To je jak z jiné galaxie. Zvláště v souvislosti s nedostatkem kvalitní řemeslné síly je rychlá a jednoduchá výstavba stále žádanější. Většina práce se odvede ve výrobním závodě. Samotné sestavení u zákazníka pak zabere opravdu pár hodin.

i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Gardeon garáž pro dvě auta s přístřeškem

Společnost Gardeon patří ke špičce ve výstavbě montovaných garáží a dalšího zázemí domu. Za dobu své existence se jí podařilo technologii suché výstavby dovést k dokonalosti. Hotová stavba je elegantní, architektonicky vyladěná na současné trendy a splyne téměř s každým stylem. A samotná realizace? Absolutně čistá práce.

Ocelové jádro a stěny jako z cihel

Kostra montovaných garáží Gardeon je ocelová, na ni se pak šroubují panely omítnuté již z výroby. To nejen urychlí proces výstavby, ale zamezí i klasickému stavebnímu nepořádku, který se jinak pojí s jakoukoliv konstrukční činností. Pokud stojíte venku, vidíte zděnou stavbu.  A pokud vejdete dovnitř, překvapí vás prostornost, protože místo desítek centimetrů zdí je tu místo pro vás. Zateplené stěny mají tloušťku pouhé 4 cm.

Montovanou garáž Gardeon si naprojektujete dle vašich potřeb a možností i z pohodlí domova
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Montovanou garáž Gardeon si naprojektujete dle vašich potřeb a možností i z pohodlí domova

Design zvládnete i z obýváku

Dispozice i design stavby je jen otázka vaší tvůrčí fantazie a potřeb. Chcete stavbu do L, garáž pro motorku, tři auta nebo třeba kancelář? Je to jen na vás. Zvolte si základní nebo zateplenou variantu, rovnou nebo sedlovou střechu. A to vše v pohodlí domova. Celá stavba pak po doladění a objednání proběhne na klíč. Na vás je připravit rovnou plochu. Muži z Gardeonu v ikonickém černém oblečení přijedou po pár týdnech od objednání a realizují garáž doslova za odpoledne. Objednat je možné i závěsný systém na kola nebo nářadí.

Garáž poslouží nejen vašemu vozu nebo motorce, ale uklidíte do ní to, co se vám domů nevejde
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Garáž poslouží nejen vašemu vozu nebo motorce, ale uklidíte do ní to, co se vám domů nevejde

Montážní koncert jako z jiné galaxie

Gardeon je ambiciózní firma a nic nenechává náhodě. Své stavby osazuje prémiovým příslušenstvím. Standardem jsou automatická německá vrata Hörmann, extrémně odolný nástřik stěn, kvalitní ocelová konstrukce, sendvičové panely, okapy. Ne náhodou figuruje Gardeon v žebříčku nejrychleji rostoucích společností v Evropě. Ambiciózní přístup a prvotřídní servis prostupuje všemi aktivitami firmy. Zákaznické služby, montážní koncert a celkový přístup vám připomene, jak by mělo vypadat stavebnictví 21. století.

Potřebujete malou nebo velkou garáž? Design je čistě na vás!
i (Zdroj: GARDEON s.r.o.)
Potřebujete malou nebo velkou garáž? Design je čistě na vás!

Garáží to ale nekončí. V kvalitě Gardeon můžete mít zahradní domek, pergolu nebo přístřešek. Samozřejmě postavené opět za odpoledne. Gardeon je zjevení, které popírá zajetá těžkopádná pravidla současného stavebnictví, což ostatně potvrzují recenze od tisíců spokojených zákazníků. Objednejte si u nich garáž a přesvědčte se sami.

Zdroj informací: GARDEON s.r.o.

Publikováno: 6. 5. 2024, Autor: GARDEON s.r.o. (text a foto), Profil autora: Redakce