reklama

Zahradní domky Biohort a Hörmann – záruka kvality

Kovové zahradní domky jsou stále oblíbenější volbou pro ty, kteří hledají praktické a esteticky příjemné řešení pro skladování nářadí, zahradního náčiní, nebo jako místo pro odpočinek a relaxaci. Moderní kovové domky mají zajímavý design, jsou téměř bezúdržbové a odolné vůči povětrnostním vlivům.

Kovové zahradní domky jsou stále oblíbenější (Zdroj: zahradajezek.cz)

Pokud váháte, jaký domek vybrat, v tomto článku vám představíme dvě přední značky – rakouský Biohort a německý Hörmann. Biohort patří v současnosti k lídrům evropského trhu, co se kvality zpracování a možnostem přizpůsobení týče. K němu se v loňském roce připojil i Hörmann, největší evropský výrobce garážových vrat, který nově vstupuje i na trh zahradních domků

Odolný materiál

Domky Biohort i Hörmann z galvanizovaného ocelového plechu zaručují vysokou odolnost vůči různým vnějším vlivům (korozním procesům, dešti, sněhu či slunečnímu záření). Investicí do zahradního domku od těchto značek získáte produkt, který vám poslouží po dlouhá léta bez větších starostí. Jednotlivé komponenty jsou navíc rozměrově stabilní a perfektně sedí, díky tomu je i montáž domku velmi snadná. 

Oproti běžné levnější konkurenci jsou stěny domky vyrobeny z plechu i o více než dvojnásobné tloušťce 0,5 mm. Stěny domku Modern pak dokonce disponují tloušťkou 0,65 mm! Celkovou kvalitu zpracování pak v obou případech dokládá i poskytovaná 20letá záruka. 

Možnost přizpůsobení

Jednou z hlavních výhod zahradních domků od Biohortu a Hörmanna je možnost individuálního přizpůsobení dle vašich specifických požadavků a životního stylu. Můžete si vybrat z různých velikostí, barev a typů dveří (pravé nebo levé, jednokřídlé nebo dvoukřídlé) a přidat další boční dveře podle potřeby.

Značka Biohort u své produktové řady NEO dokonce umožňuje přidání boční a zadní stěny, což vám umožní vytvořit zastřešení pro dřevo, kola nebo venkovní posezení. 

Jednou z hlavních výhod zahradních domků je možnost individuálního přizpůsobení
Jednou z hlavních výhod zahradních domků je možnost individuálního přizpůsobení (Zdroj: zahradajezek.cz)

U značky Hörmann si můžete vybrat z široké škály barevných variant nebo si určit vlastní barevný odstín, aby váš zahradní domek dokonale ladil s okolním prostředím. Navíc můžete volit různé typy oken, které dotvoří dojem tradičního, nebo moderního vzhledu, podle vašich osobních preferencí.

Příslušenství a vybavení

Kromě základních možností přizpůsobení domku nabízejí obě značky bohatou škálu příslušenství, které vám umožní maximalizovat využitelnost a estetiku zahradního domku.

Ani sebelepší plánování a prostorové uspořádání často nestačí k uložení všech požadovaných předmětů v domku na nářadí. V tomto případě existuje jediné řešení: vytvořit další úložný prostor. Asi nejjednodušší formou vytvoření úložného prostoru je dodatečné využití stěn. Jednotlivé příslušenství se dá postupně doplňovat, a tak i uzpůsobit domek vaší momentální situaci

Kvalita a spolehlivost

Ať už si vyberete značku Biohort nebo Hörmann, můžete si být jisti, že obdržíte kvalitní a spolehlivý produkt, který vám poslouží po dlouhá léta. Před výběrem si dobře promyslete vaše potřeby a preferovaný design.

Váš životní styl a plány do budoucna, mohou rozhodovat o velikosti a stylu plechového zahradního domku a jeho plného využití. Díky možnostem přizpůsobení a bohatému příslušenství u obou značek si můžete být jistí, že váš zahradní domek bude perfektně sloužit vašim potřebám a estetickým představám.

Zdroj informací: zahradajezek.cz

Publikováno: 31. 3. 2023, Autor: Redakce , Profil autora: Redakce