reklama

Startuje druhý ročník soutěže REKONSTRUKCE ROKU. Za povedenou rekonstrukci můžete vyhrát až 100 000 Kč!

Po úspěšné loňské premiéře se opět rozjíždí celonárodní soutěž „Rekonstrukce roku“, jejíž druhý ročník právě odstartoval. Stejně jako v prvním ročníku, tak i v tom druhém se bude soutěžit nejen o věcné, ale především o peněžité ceny. Svou rekonstrukci mohou soutěžící přihlásit na webu www.rekonstrukceroku.cz do 14. července 2019. Na webu soutěže mohou načerpat potřebnou inspiraci a získat cenné rady a tipy. O vítězích rozhodne na základě fotografií před a po rekonstrukci odborná porota a také veřejnost prostřednictvím online hlasování. Partnery soutěže jsou pro letošní rok společnosti SAPELI, Hoover, Českomoravská stavební spořitelna, Ytong, Primalex a Czech Deco Team.

Startuje druhý ročník soutěže REKONSTRUKCE ROKU. Za povedenou rekonstrukci můžete vyhrát až 100 000 Kč!

„Do soutěže jsme se přihlásili s bytem, na který se přes 40 let nesáhlo. Milujeme venkov a jelikož nemáme ani dům, ani chalupu, dopřáli jsme si alespoň interiér ve venkovském stylu, “ říká paní Alena, výherkyně prvního ročníku soutěže a dodává: „Soutěž bych doporučila všem, ať už se do rekonstrukce pouští s firmou nebo vlastníma rukama. Nebojte se, že se v počtu soutěžících ztratíte. Ani my jsme si na výhru nevěřili, ale hlasující ocenili naši nápaditost a srdce, které jsme do proměny vložili,“ dodává.

Generální partner soutěže, český výrobce dveří SAPELI, vidí v soutěži zejména možnost osvěty. „Rozhodli jsme se jako partner do soutěže zapojit, abychom českým domácnostem připomněli, že i dveře jsou důležitou součástí interiéru. Právě na dveře se totiž při rekonstrukcích často zapomíná. Přitom můžou interiéru pomoci k prosvětlení a být současně funkčním prvkem a stylovým doplňkem,“ říká Martina Paculová, produktová manažerka marketingu.

Startuje druhý ročník soutěže REKONSTRUKCE ROKU!
Startuje druhý ročník soutěže REKONSTRUKCE ROKU!

Jak soutěž funguje?

Přihlášení do soutěže je jednoduché. Stačí zaslat fotografie interiéru před začátkem a následně také po dokončení rekonstrukce přes přihlašovací formulář na webu www.rekonstrukceroku.cz. Ze všech soutěžních rekonstrukcí, resp. přihlášených fotografií „před“ a „po“, vybere odborná porota složená ze zástupců organizátora, partnerů soutěže a odborníků v oboru interiérového designu celkem 30 rekonstrukcí, které postoupí do finálového hlasování veřejnosti. Ta zvolí tři nejpovedenější rekonstrukce roku 2019.

O co se soutěží?

Pro výherce jsou připravené finanční odměny ve výši 100 000 Kč pro první místo, 70 000 Kč pro druhé místo a 50 000 Kč pro třetí místo. V průběhu soutěže budou navíc odbornou porotou vybrány tři soutěžní rekonstrukce, jejichž průběh bude sledován formou video seriálu. Tyto rekonstrukce dostanou věcné ceny od partnerů soutěže už v průběhu proměny domácnosti.

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro širokou veřejnost a přihlásit se může kdokoliv starší 18 let s doručovací adresou na území České republiky, kdo chystá v letošním roce rekonstrukci. Ta nesmí začít dříve než 1. 1. 2019 a musí být ukončena nejpozději 31. 8. 2019. Rekonstrukce se musí týkat interiéru (bytu či domu) a proměněna musí být alespoň jedna místnost.

Publikováno: 29. 3. 2019, Autor: FleishmanHillard (tisková zpráva), Alena Ch. z Havířova (úvodní foto vítězné rekonstrukce roku 2018), Profil autora: Redakce