reklama

Vestavěná skříň svépomocí levně a kvalitně? Víme, jak na to

Vestavěnou skříň na míru zná asi každý. Mezi její hlavní výhody patří efektivní využití úložného prostoru a hlavně to, že si ji můžete navrhnout přesně tak, jak si přejete. Ale co takhle si ji i postavit sám a ještě ušetřit? Vestavěná skříň od Slozsito.cz, tohle vše vyřeší.

Namontujte si vestavnou skříň svépomocí (Zdroj: Složsito.cz)

Proč právě vestavěná skříň svépomocí?

Prvním již zmíněným důvodem je nízká cena, která se však neodrazí v kvalitě finální skříně. Ušetříte díky tomu, že si ji postavíte sami,  což je jednoduché a není čeho se obávat. „Velká část našich zákazníků si přála levnější vestavěnou skříň s tím, že si ji sami zaměří a postaví, a proto vznikl projekt Složsito.cz“ říká majitel firmy Amonit interiéry a Složsito.cz Filip Sochor.

Oproti typizovaným skříním, které koupíte v různých obchodech, mají skříně od firmy slozsito.cz tu výhodu, že jsou skutečně na míru. Využijete na maximum volný prostor a nezůstanou vám plonková místa.

Nejprve je potřeba vše dokonale zaměřit
Nejprve je potřeba vše dokonale zaměřit (Zdroj: Depositphotos (https://cz.depositphotos.com))

Jak funguje slozsito.cz ve zkratce?

1. Objednáte skříň

Navrhnete si vaši skříň v intuitivním 3D konfigurátoru a objednáte ji.

2. My vám ji vyrobíme

Skříň vyrobíme a dopravíme po Praze zdarma. Nebo si ji vyzvednete sami.

3. Sami si ji složíte a ušetříte

Skříň si jednoduše složíte podle návodu a ušetříte spoustu peněz.

Jak probíhá celý proces?

Zaměření

Celé to začíná tím, že si skříň zaměříte. Díky videonávodu na webu slozsito.cz to bude hračka. Poradíme vám s měřením metrem, ale i laserovým dálkoměrem.

3D návrhář

Potom realizujete své představy v 3D návrháři, kde zadáte, jak velká bude vaše skříň, kolik bude mít modulů, jaké použijete materiály nebo jestli bude mít posuvné, či klasické pantové dveře. Návrhář je velmi intuitivní a díky 3D náhledu vestavěné skříně uvidíte, jak vaše skříň bude reálně vypadat a kolik bude stát.

Vše si dopodrobna naplánujte v 3D plánovači
Vše si dopodrobna naplánujte v 3D plánovači (Zdroj: Složsito.cz)

Dodání stavebnice

Po rekapitulaci a odeslání vaší poptávky vás bude telefonicky kontaktovat kolegyně z péče o zákazníky. Po kontrole všech parametrů a zaplacení zálohy se začne skříň vyrábět a do 14ti dnů ji budete mít doma. Kurýr vám přiveze stavebnici vestavěné skříně, nebo si ji vyzvednete sami. Po Praze je dodání skříně zdarma, pro ostatní regiony podle domluvy.

V balení naleznete:

  • díly skříně (dveře, police, šatní tyč, boky, zásuvky,…)
  • spojovací materiál (držáky, vruty, kolíky, excentry,…)
  • montážní návod, seznam dodaných dílů a fakturu
Stavebnice obsahuje vše, co budete potřebovat
Stavebnice obsahuje vše, co budete potřebovat (Zdroj: Složsito.cz)

Montáž skříně

Teď nastává finální fáze, kdy si celou skříň postavíte. Budete potřebovat jen klasický křížový šroubovák (akušroubovák), vrtačku, vodováhu a schůdky. Tady vám zase značně ušetří práci videonávody, nebo přiložený návod a vestavěná skříň svépomocí bude hotová za pár okamžiků.

Podle návodu bude montáž skříně hotová za pár chvilek
Podle návodu bude montáž skříně hotová za pár chvilek (Zdroj: Složsito.cz)

Na závěr:

Na všechny skříně je klasická 2letá záruka a Složsito.cz poskytuje záruční i pozáruční servis. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, tak neváhejte a podívejte se na naše webové stránky slozsito.cz. Naleznete tam všechny důležité informace, nebo nám napište. Budeme jenom rádi.

Zdroj informací: Složsito.cz

Publikováno: 5. 11. 2022, Autor: Složsito.cz (text a foto) , Profil autora: Redakce